Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Sok fájdalomcsillapítótól...

Sok fájdalomcsillapítótól tönkrement a gyomrom?

Figyelt kérdés
Sajnos egy évig napi szinten szedtem fájdalomcsillapítót volt, hogy napi 3-4 szemet is mert volt egy durva állkapocs gyulladásom. Cataflam, Xilox, Apranax, Voltaren ezeket szedtem. Meg télen 3x kellett antibiotikum, mert bölcsődében dolgozok és mindent elkaptam. Most 2 hónapja szenvedek gyomorszáj fájdalommal. Savlekötőt írt a háziorvosom ami nem segített. Elég stresszes is vagyok. Ha a sok gyógyszer miatt lett gyomorfekélyem vagy valami akkor elmúlik majd idővel?

#Gyomorszáj, gyomorfájás, gyomor,
2020. szept. 8. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Az én gyomromat ezek 1. hét alatt kicsinálták mikor kórházban voltam. Elég vas gyomrod van ha eddig bírtad. Lehet nem ártana egy tükrözés mert bizony az is lehet. Dietázz is a gyogyszer mellett. Kímélő étrend, keress rá a reflux diétára. Nem tudom mióta szeded a savlekötőt de amit 1 évig romboltál az nem jön helyre pár nap alatt. Joghurt is jóhatású lehet és próbálkozhatsz salvus vizzel fehérakác teával.
2020. szept. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
8 éve szedek reumára napi 3x1 cataflamot, semmi baja a gyomromnak. Egyéne válogatja.
2020. szept. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen. De kórházban is úgy adták ezeket az erősebb cuccokat hogy osztották mellé egyből a pantoprazolt. Nem véletlenül. A többség azért pórul jár.
2020. szept. 8. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Anyukának gyomorműtétje lett a sok fájdalomcsillapítótól, ő is napi szinten szedte reumára. Lehet gyomorfekélyed van, de ezt csak gasztroenterológus tudja megnézni, oda kellene beutaló és akkor megfelelő gyógyszert kapsz rá.
2020. szept. 9. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kaptam beutalót gasztroenterológiára. Meg felirt a háziorvos másik savlekötőt amiből 2x1et kell szedni. De nagyon durván fáj most is a gyomorszájam egész nap, már enni se merek semmit csak diétás kekszet meg natúr joghurtot.
2020. szept. 10. 15:05
 6/7 yoshimitcu ***** válasza:
szia jobban vagy?
2021. febr. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia igen, köszi savlekötő és diéta segít, savlekötőt még szedem egy hónapig
2021. febr. 9. 16:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!