Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ínhüvelygyulladás gyógyítására...

Cristo kérdése:

Ínhüvelygyulladás gyógyítására használ-e a tusolórózsás locsolás az adott területre?

Figyelt kérdés
Egy kollégámtól hallottam ezt a tanácsot, hogy tusolórózsa alatt hideg-langyostól a kellemesen meleg hőmérsékletű vízzel nem túlzottan erősen folyasztva rá segít a gyorsabb gyógyulásban. Van valami tapasztalat ezzel kapcsolatban bárkinek is, vagy tényleg használhat ez?

2020. szept. 9. 21:57
1 2
 1/15 vantel ***** válasza:
83%
A legjobb a kiváltó ok elkerülése és fokozatos kímélő mozdulatok azaz gyógytorna elkezdése!
2020. szept. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kenőcs, fásli. Nekem mindig ez használt.
2020. szept. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, az biztos. De először van életemben ilyen, és már nem tudom visszacsinálni.

Kenem, meg csuklómerevítőt szoktam használni.

2020. szept. 10. 08:22
 4/15 anonim ***** válasza:
Ha megpróbálod a locsolást, bajt nem okozol vele. Max tapasztalatot, hogy segít, vagy sem.
2020. szept. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdem, mert örülnék ha minél előbb elmúlna (bár ki nem 😅), de a munkámhoz elengedhetetlen lenne (zongoratanár).
2020. szept. 10. 12:57
 6/15 anonim ***** válasza:
Nincs olyan csoda, hogy volt-nincs. Talán fájdalomcsillapítóval átvészelheted az óráidat.
2020. szept. 10. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Krémeztem, lámpáztam, injekció kúrára jártam, fásliztam. Egyik sem segített.

Elmentem egy másik orvoshoz, ő azzal kezdte, hogy teljes nyugalom kell és ezt csak akkor tudjuk elérni, ha begipszelnek. Egy hónapra kaptam az egész kezemre, ujjakkal együtt. Nem túl jó a gipsz, de így egy hét után már érzem, hogy jobb.

2020. szept. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly a lábamban volt gyulladás. Mindenfele krémet, injekciót kipróbáltam már.

Nekem magánorvos mondta végül hogy másnap menjek be hozza a kórházba rendelésre és gipszbe tesznek.

6 hétig lesz rajtam gipszcsizma talptól combig.

2020. szept. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Kérdező, mi lett végül?

Nekem is gyulladás van a kezemben, gipszelni akartak, de nem engedtem, megyek magánorvoshoz.

2020. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Utolsónak: mennyi ideje áll fenn a gyulladás és milyen kezelést kaptál eddig?

Azért kérdezem, mert rögtön nem tesznek gipszbe, az már akkor van, ha több kezelési módszer sem hat. Olyankor kell teljes nyugalomba helyezni, ami csak gipszeléssel érhető el. Magándoki ugyanezt fogja mondani.

2020. okt. 28. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!