Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Három hónapja lassan emelkedő...

Marcika35 kérdése:

Három hónapja lassan emelkedő prolaktin színt mit tehetek?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Kb három hónapja lassan de biztosan emelkedik a prolaktin szintem az utolsó mèrès már a megengedett határ èrtèk fölött volt, az mrin az agyalapi mirigynèl láttak elváltozást 4/5mm valamit aminek arnyèka.volt. így hát bromoctiplin kell szednem esténként 2.5mgot elvileg ez a gyógyszer stabilizálja a szintet ès csökkenti a mirigy mèretèt? Valakinek ez a gyógyszer már bevált? A lehetséges mellékhatásokra gondolok vagy hogy bevált e. "Mobilrol írtam" a választ előre is köszönöm.

2020. szept. 12. 22:55
 1/4 anonim ***** válasza:
A húgomnak is Bromocriptint kellett szednie, neki bevált.
2020. szept. 13. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Üdv! Mennyi idő alatt kezdett el hatni? Nem volt rosszul tőle? fejfájás szédülés vérnyomás ingadozás? Nekem az első hétben a hírtelen mozgásnál ülés után feláláskor szédültem egy darabig, a gyógyszer előtt nem volt ilyen, most volt 1 hétig, aztán megszűnt, fogyókurázok ezerrel. sok mindenről lemondtam, pl cukor szénhidrát stb, vitaminokkal bombázom magam stb. lehet köze van a fogyás képtelenségnek a magas hormonhoz?
2020. szept. 13. 10:41
 3/4 anonim ***** válasza:

Ő beszedett belőle egy dobozzal, 2x1-et, utána ment laborba, és 1500-ról 231-re ment le neki. Panasza nem volt.


Hipofizis daganat okozhat emelkedő prolaktin szintet, nem ártana ct-be menned.


Laborba meg nem ártana inzulin rezisztenciát nézetni, mert az is lehet az oka, hogy nem tudsz fogyni.

2020. szept. 13. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nincs nálam a papír ami a végeredményt mutatná, majd bemásolom, Ez a gyógyszer nem tolhatja e a cukor értékét?
2020. szept. 13. 12:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!