Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Lehetséges hogy covidos lennék?

Lehetséges hogy covidos lennék?

Figyelt kérdés
Tegnap óta náthás vagyok, fáj a torkom, és gyenge vagyok, és hoemelkedesem van. Emellett néha a végtagjaim megmozdulnak random. A jobb nyirokcsomóm megduzzadt, és fáj. Nem kohogok, van etvagyam, és az izeket is érzem. 16 éves vagyok fiú.

2020. szept. 13. 13:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehetni lehet, de ezek nem a tipikus tünetek. Sima nátha is lehet, vagy hasonló.
2020. szept. 13. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez inkább az őszi nátha vírus lehet, nekem múlt héten volt ugyanez, de én még köhögtem is, pár nap alatt átment rajtam.
2020. szept. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Simán lehet az, de ezt teszt nélkül nem lehet megmondani.
2020. szept. 13. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Ha elmegy a szaglásod, úgy h nem dugul be az orrod, na akkor gyanakodjál főleg. Minden estre maradj otthon pár napot.
2020. szept. 15. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Hétvége fele éreztem hogy kapar a torkom.


Hétvégére belázasodtam, semmi szaglás semminek az izét nem éreztem..a torkom is fáj köhögök... Azóta mondjuk az izlelés 30%-ban kb a szaglás 20%-ban jött vissza.de nagyon max ennyi. A doki tegnap mondta semmi értelme tesztelni. Igy most táppénzen vagyok. Igazábol szabadon mászkálok boltba pl, és bárkit megfertőzhetek akár van maszk akár nincs..



Nem olyan könnyű ingyen teszteltetni magad..


Pedig énis kiváncsi lettem volna.

2020. szept. 15. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
hozzám holnap jönnek tesztelni:D
2020. szept. 15. 21:16
 7/11 anonim ***** válasza:
%-ös: engem a családom beszélt le, hogy teszteljem magam, mert akkor ők nem tudnak dolgozni menni. Egyedül a bátyám tesztelte magát, mert ő egészségügyben dolgozik. Szerencsére szüleim nem mutattak tünetet, így feltehetőleg nem kapták el. Bátyám negatív lett. Nekem elment a szaglásom, hőemelkedésem lett, kapart a torkom, és folyt az orrom. Ez tartott kb 2 hétig. Utána jobb lett, most 2 napja megint nagyon furán érzem magam.
2020. szept. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
7es és otthon vagy? Vagy lebeszélés alapján te inkább fertőzöl másokat... Hát gratulálok. Nekem ha a doki mondta volna simán belementem volna. Kérdező szerencsés vagy nagyon hogy neked a dokid ugy döntött teszteltet.
2020. szept. 16. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Otthon voltam 2 hetet igen, rogton közöltem veluk mielott felmerult a gyanu, de elotte is tartottuk a tavolsagot. Nagy szerencse, hogy mindenkinek kulon szobaja, vagy akar emelete is van. 2 hetet ott gubbasztottam.
2020. szept. 16. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igazábol ha neked a családba volt közvetlenül akkor természetes a karantén nem? Nekem nincs a családba, engem nem is tesztelnek, ugyhogy én jövö héten mehetek már szépen dolgozni
2020. szept. 16. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!