Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez agydaganat? Tunetek lent

Ez agydaganat? Tunetek lent

Figyelt kérdés
Kb két hete fáj a fejem,emellett náthás vagyok, és gyenge. Néha zúg a jobb fülem, és random megremeg valamelyik testrészem. Nem fogytam,és gyenge se vagyok

2020. szept. 14. 09:20
 1/8 anonim ***** válasza:
76%

Ha aggódsz menj el orvoshoz!

Ez kismilló meg egy dolog lehet, nem kell azonnal a legrosszabbra gondolni.

2020. szept. 14. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%

Khmm,ugye nem képzelted,hogy ezt így megmondjuk neked?

Beszélj egy orvossal,ugyanis az agydaganatot koponya röngtennnel vagy EEG vagy MRI vizsgálatokkal diagnosztizálják

2020. szept. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Agydaganaton kivul sok betegseg okozhat fejfajast, gyengeseget, fulzugast. Mar pl csak az is, ha rossz a szemed es egyebkent szemuveg kene, de nincs/ nem hordod. Orvossal konzultalj.
2020. szept. 14. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Múltkor voltam heim pál kórházba és mondták ambulencián hogy ők nem látnak semmiféle kóros betegséget,csak az mégsem egy ct vagy mri
2020. szept. 14. 09:40
 5/8 anonim ***** válasza:

"csak az mégsem egy ct vagy mri"

?

Nem c

Nem CT-vel vagy MRI-vel csinálták?

2020. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Haziorvos ad beutalot neurologiara, ott kene probalkozni. A neurologian majd elrendelik a kulonbozo vizsgalatokat. Ranezesre a legnevesebb orvos se allapitja meg, hogy mi van a fejedben.
2020. szept. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A náthatól van bajod ne dramatizáld túl. Vegyel egy infralámpát sokat segíthet.
2020. szept. 14. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%

Szóval elmondták, hogy nem tumor/agydaganat, de te mégis a gyakorira jöttél kérdezősködni?


Miért akarod annyira hogy az legyen?


Ahhelyet hogy azt vizsgálgatod, ami már ki van zárva, foglalkozhatnál azzal ami tényleg lehet a tüneteid oka....

Például újdonsült allergia, illik a tünetekre.

2020. szept. 14. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!