Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki nem fél a koronavírustól...

Aki nem fél a koronavírustól az nem kapja el?

Figyelt kérdés

Olvasom sokaknál, hogy ők nem hordanak maszkot, meg nem tartják a távolságot stb, mert ők nem félnek a koronavírustól. Valaki ezt elmagyarázná, én sem félek tőle, akkor felesleges a biztonsági előírásokat betartanom? Mert ugye akkor én nem fogom elkapni.


Emlékszem öregapám sem félt a második világháborúban, túl is élte, pedig még a rohamsisakját sem hordta, mondta, hogy rá ne kényszerítsék. Akik meghaltak azok valószínűleg féltek.


Ugyanez nagybátyám, aki gumi nélkül dugott végig vagy 100 nőt, mert ő nem fél az éctől, meg a nemi betegségektől, nem is kapta el, mert nem félt.


Ennyi csak a titka? Segítsetek SOS!



2020. szept. 14. 12:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
45%

Ez tudod úgy működik mint a lovaknál. A koronavírus megérni a félelem szagát és pont arra tapad rá és így tud terjedni.


(Amúgy a gumit nem az AIDS ellen használják, hanem hogy ne ejtsél teherbe mindenkit, de amúgy értem az iróniát. Legalábbis remélem, hogy itt azt kell érteni)

2020. szept. 14. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
35%

Van benne igazsag,mivel a felelem maga nagyobb kart tud okozni mint a virus. Sot ha felunk legyengul az immunrendszerunk es igy konnyebben elkapjuk a betegsegeket... szoval a felelem nem jo.

Inkabb tanacsosabb elni az eletet nagyon nagyokat setalni a termeszetben sok vitamint fogyasztani ,egeszsegesen taplalkozni szeretni es szeretve lenni nevetni.... akkor tuti nem lesz semmi baj...

2020. szept. 14. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
73%

Valóban érdemes szeretni és szeretve lenni! De attól még nyugodtan fel lehet csapni a maszkot is.


Mert ugye bármennyire is szeretsz és szeretve vagy és nevetve felmész autópályára rossz irányból sajnos nagy esélyed van, hogy bedarál egy nyerges vontató... Pedig te aztán nem féltél ettől sem.

2020. szept. 14. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Jaj de jó második, köszönöm!


Nem is tudtam, hogy vitaminokkal, és szeretettel legyőzhető a vírus! Így fogok tenni, megyek is multivitaminért, és összebújok a feleségemmel. Így biztosan nem fertőződöm meg! Köszönöm!

2020. szept. 14. 12:41
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, én se félek attól, hogy megnyerem a lottó ötöst. Mégse vagyok milliárdos. :/
2020. szept. 14. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

3-as, ne legyél negatív, apám 32 kilométert ment múltkor az M7-esen szembe a forgalommal, nem félt, így nem is lett semmi baja.


Gondolkodom, hogy kiugorjak-e a 4. emeletről, nem félek tőle, lehet, hogy túlélem? Szerintetek?

2020. szept. 14. 12:43
 7/15 anonim ***** válasza:
87%
A vírustól valójában nincs miért félni. Legfeljebb a megbetegedéstől és a következményektől. A repüléstől sincs miért félni, csak a lezuhanástól :)
2020. szept. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
40%

Ezt a kérdést át kellene rakni a vicc kategóriába. Ugye te se gondolod komolyan hogyha szeretve vagy akkor nem kapod el a vírust🙂? A vírus cseppfertőzéssel terjed. Akkor is elkapod ha nem félsz. De abban egyetértek hogy nem szabad rettegni.

Amit a rokonokrol írtál azt hívják szerencsének. Annyi is igaz hogy aki fél az hibázik.

Az óvszer nem csak az AIDS ellen véd, a nemkívánt terhességet is ki lehet védeni vele ami főleg nem a férfiaknak rossz hanem a nőnek aki elég elvetetni a nemkívánt terhességet, neki a testét is igénybe veszi, pláne ha kihordja. Ezért is tartom felelőtlenség mnek amellett hogy kérkedni vele elég butaság.

Azt se értem miért SOS a kérdés mikor már fél éve ez folyik a csapból is. Óvatosnak lenni nem egyenlő a félelemmel.

2020. szept. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

jaj 8-as, te ezt nem értheted...

Nagymamámnak halálos autoimmun anti-ironitis-e volt, félt is tőle, így ő belehalt...

2020. szept. 14. 13:07
 10/15 anonim ***** válasza:
68%

Jaj Kérdező biztos hogy troll vagy🙂, a szavaidbol is látszik. Ha nagymamád meghalt nem a félelemben halt bele hanem a betegségbe, és nem anti-ironitis nevű autoimmun betegségben, mivel nincs olyan.

Nemcsak feleséged nincs hanem még iskolás vagy, de örülök hogy jót szórakozol.

2020. szept. 14. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!