Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Aki nem fél a koronavírustól...

Aki nem fél a koronavírustól az nem kapja el?

Figyelt kérdés

Olvasom sokaknál, hogy ők nem hordanak maszkot, meg nem tartják a távolságot stb, mert ők nem félnek a koronavírustól. Valaki ezt elmagyarázná, én sem félek tőle, akkor felesleges a biztonsági előírásokat betartanom? Mert ugye akkor én nem fogom elkapni.


Emlékszem öregapám sem félt a második világháborúban, túl is élte, pedig még a rohamsisakját sem hordta, mondta, hogy rá ne kényszerítsék. Akik meghaltak azok valószínűleg féltek.


Ugyanez nagybátyám, aki gumi nélkül dugott végig vagy 100 nőt, mert ő nem fél az éctől, meg a nemi betegségektől, nem is kapta el, mert nem félt.


Ennyi csak a titka? Segítsetek SOS!



2020. szept. 14. 12:17
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
45 éves vagyok és gyári munkás. Értek a vírusokhoz, és a betegségek hátteréhez is, mivel olvastam az interneten. Ne bánts.
2020. szept. 14. 13:38
 12/15 anonim ***** válasza:
77%

Ez az elmúlt hetek legjobb kérdése!:DDD

Nem viccelek, végre nem csak egy szánalmas troll írogat-

te troll vagy ugyan, de legalább tényleg vicces is:)

Pacsi

2020. szept. 14. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
93%
Vicces volt addig a így nem gúnyolódott a gyári munkásokon. Bár én nem vagyok az, de szerintem felesleges másokat sértegetni.
2020. szept. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Akik nem félnek a vírustól azok is elkapják a vírust. Csak azért nem tudjuk hogy nem kapták el, mert már megdöglöttek
2020. szept. 24. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Pataki Attila is virustagado volt most meg bőg a radioba meg az ujsagba!

Hatha az ufok mrgvigasztaljak

2020. okt. 4. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!