Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szerintetek csak megfáztam?...

Szerintetek csak megfáztam? Menjek suliba?

Figyelt kérdés

Nyitott ablaknál aludtam, ebből gondoltam, hogy meg vagyok fázva. A fejem már egy hete fáj, illetve a torkom is 2-3 napig kapart és fájt a hátam, de ezek elmúltak miután megittam egy meghűlés elleni teát.

Tegnap brutálisan náthás lettem, be is van dugulva az orrom. Ma egész nap fájt a fejem + az egyik nyirokcsomóm is fáj, illetve 37°C a testhőmérsékletem.

(A mandulám nem az igazi, minden évben 2x mandulagyulladásom van)


2020. szept. 14. 16:13
 1/8 anonim ***** válasza:
42%

Igen, szimplán megfáztál.

Igyál több gyógynövényteát, egyél mézet, gyümölcsöt, vegyél be 1000-2000 mg C-vitamint, forralj fel vizet, tegyél bele kamillateát és gőzöljél.

Eléggé gyenge lehet az immunrendszered, ha ennyitől megfáztál. Mi még nyitott erkélyajtó mellett alszunk és semmi bajunk.

2020. szept. 14. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
A lányomék osztályából 5-en hiányoznak hasonló, 'sima' nátha jellegű tünetekkel. A dokinéni mondta, hogy most extrém sokan telefonálnak ilyesmi tünetek miatt. Szóval lehet, hogy nem megfáztál, hanem elkaptad ezt a kórságot... Esetleg kérdezd meg az osztályfőnöködet, hogy náthásan bemehetsz-e.
2020. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
C vitamint mindig kéne szedni. +fokhagyma ami immunrendszer erosito, amiota eszem semmi bajom:D
2020. szept. 14. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
21%
#2 : istenem, media media ... menj es nezzed a tvt amit mondanak a sok baromsagot....fuss oltasert🤣
2020. szept. 14. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Maradj otthon, és hívjátok fel a háziorvost.
2020. szept. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Hát igen... A vitaminokat néha elhanyagolom sajnos. Remélem nem szedtem össze semmit. :)
2020. szept. 14. 16:27
 7/8 anonim ***** válasza:
51%
#4 Nem arra értettem, hogy a koronavírust kapta el, te nagyon okos, hanem, hogy ezt a náthás betegséget... mindegy. 🤦‍♀️
2020. szept. 14. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
jah, bocsanat...
2020. szept. 14. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!