Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » A koronavírus PCR teszt...

A koronavírus PCR teszt eredményét hogy fogom megtudni?

Figyelt kérdés

Olvastam, hogy az ügyfélkapun keresztül lehet tájékozódni, de nem találom sehol.

Ha negatív lesz, akkor is hívni fognak, vagy csak akkor, ha pozitív?

Valamint, körülbelül mennyi idő, mire kiderül az eredmény?

Orvos rendelte ki a tesztet, házhoz. Ma csinálták meg.



2020. szept. 17. 16:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a haziorvosom rendelte ki és őt kell felhivnom hogy mibaz eredmeny
2020. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
eeszt.gov.hu
2020. szept. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is az a protokoll mint az egyesnel a háziorvost kell hivni vagy ő Hiv ha megkapta.
2020. szept. 17. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Eeszt-n az ellátások egészségügyi dokumentumok között van a mikrobiológiai... alcimke alatt.
2020. szept. 19. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Eeszt ott a doksiba benne lesz ha netalán pozitív, hogy a háziorvosal is konzultálj erről. Nekem legalábbis benne volt. Ha nincs ügyfélkapu akkor marad a házi orvos “zaklatása”.
2020. nov. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper a tájékoztatás! A gyerekem november végén lázas lett ,rosszul volt, hívtam a háziorvosát.Azt mondta innentől karanténba vagyunk,a biztonság kedvéért. Küldi a mentősöket. 2 nap múlva jöttek.A gyorsteszt negatív lett. Levették a PCR .tesztet. Kérdeztem, mikor lesz kész, hol nézhetem meg?Mondták az eeszt.gov.hu -n nézzem meg. Minden nap többször megnéztem..Eltelt 9 ! nap és sehol semmi. A házi orvosának fogalma sincs,hol kéne megnézni. Hívtam a mentősöket, ők sem tudták. Most már értem azt a sok panaszt,amit a tv-ben láttam.Nem csak mi vagyunk így, mást sem értesítenek.Sok emberről csak a halála után tudják meg, hogy Covidos volt.Szerencsére a gyerekem jobban van.Sokat mesél a contakt kutatásról az op.törzs.A mentősök engem nem néztek meg, mert nem egy a háziorvosunk a gyermekemmel.Azt javasolták, várjak és csak akkor kérjem a tesztet, ha a gyermekem második tesztje pozitív. A tv-ben meg megy a nagy kamú szöveg. Ez ma Magyarország!
2020. dec. 11. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!