Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Holnaputan bőr kimetszésem...

Holnaputan bőr kimetszésem lesz, mennyi esély a melanomának?

Figyelt kérdés

Egy pirosas dudoros elvaltozas lesz eltávolítva magán úton. 2 bőrgyógyász is látta. Egyik sem sürgette a dolgot, pedig én már többször jeleztem, hogy nagyon izgulok miatta. Ha 2 orvos szerint nem sürgős, ez hihető? Fájdogál is..

A melanomát nem csak szövettan után lehet megállapítani vagy már szemrevetelezesnel látszik?


2020. szept. 22. 15:07
 1/2 anonim ***** válasza:
Csak a szövettan tud teljesen biztosat mondani, de szerintem ne izgulj. Kimetszik és megszabadulsz tőle, bármi is volt. Amúgy minden szövettanra kerül, amit emberből kiszednek, tehát ne gondold azt hogy azért lesz szövettan, mert melanoma gyanús.
2020. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%
50%. Vagy az, vagy nem. Szövettanra küldik, bár biztos lesz itt pár természetgyógyász meg javasaaszony aki ránézésre megmondaná jó pénzért.
2020. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!