Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért hazudott ekkorát Kína a...

Miért hazudott ekkorát Kína a korona vírussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Január végei hírek : Hubei tartományában Vuhanban berobbant egy halálos tüdőgyulladást okozó vírus. A korona vírus. Utcán összeesnek az emberek, a hullák egymás hegyen hátán, szivárog a vírus a hullákból, katonai kocsik stb stb..


Persze, hogy megijedt az ember. Én értem, hogy van ez a vírus, meg hogy fertőz de most nem azért de ha annyira halálos lenne, akkor most nem itt tartanánk. Az emberek 90 százaléka észre sem veszi, hogy fertőzött. 5-9százalékát jobban megviseli. 2-3 % meghal, de nem is biztos hogy ebben. Persze, beteg ne legyen senki.


DE


Miért kellett Kínának ezt a vírust így túlmisztifikálni? Saját maga ellen?? Miért? Ez egy nagy semmi. Ők pedig előadták, hogy mindenki meghal itt a halálos vírus és most nincs menekvés.


Most az egész vagy egy kitaláció?! De maguk ellen? Vagy ott másról volt szó.


2015 februárban Magyarországon akkora influenzajárvány volt. Suli 80 százaléka az ágyat nyomta betegen, meg a csaladtagjaink is. Mindenki influenzás volt. Én is 2 hétig beteg voltam, meg rajtam kívül még több 100ezren.


2020. szept. 25. 13:10
 1/4 A kérdező kommentje:
2020. szept. 25. 13:11
 2/4 A kérdező kommentje:

[link]

Most itt vagy nem a korona tárolt, vagy nyomós indokkal találtak ki ezt a mesét habbal

2020. szept. 25. 13:14
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
A média hazudott, nem Kína.
2020. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
23%

Az biztos, hogy a betegek számában hazudott Kína, főleg hogy jóval a járvány kitörése után zárták le Wuhant.Mese habbal, hogy ott csak úgy megállt a vírus:D

Ettől függetlenül, nyilván a média eltúlzott dolgokat, mert nagyobb hatást lehet elérni ilyen képekkel amiket belinkeltél.

2020. szept. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!