Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tanacstalan vagyok korona...

Tanacstalan vagyok korona virussal kapcsolatban?

Figyelt kérdés
2020. márc. 26. 12:08
 1/10 A kérdező kommentje:
Tanacstalan vagyok. Azt mondtak haggyam ott a munkahelyet maradjak otthon , a csalad addig segit anyagilag. Szamoljam ki mennyi amiből kijövök. Ha lecseng akkor nem lesz munkahekyem . Most pedig emberek közelsegeben kell dolgoznom. Köszönöm a hozzaszolasokat.
2020. márc. 26. 12:08
 2/10 anonim ***** válasza:

Tedd meg a szükséges óvintézkedéseket.


Mi a munkád?

2020. márc. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Elado es penztar
2020. márc. 26. 12:27
 4/10 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez volt, aztán ki is rúgtak. Hozzáteszem egy a kormánnyal stratégiai megállapodást kötött cégnél dolgoztam. Szerencsére van némi megtakarításom meg passzív bevételem, de így is necces lesz, de még mindig jobb mint meghalni. Nekem több krónikus betegségem is van, az erősen veszélyeztetett csoportba tartozok, ha elkapom nekem biztos nem csak egy kis megfázás lesz.
2020. márc. 26. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha egyedül laksz, 30 körüli vagy és nincs krónikus betegséged, akkor szerintem dolgozhatsz tovább.


Előbb utóbb úgyis elkapja majdnem mindenki. A lényeg, hogy ne egyszerre kapja el 6 millió ember.

2020. márc. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem mellesleg most társadalmilag fontos az a munka amit csinálsz. Majdnem annyira mint az orvos, rendőr vagy katona.
2020. márc. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy. Van vmi betegséged?
2020. márc. 26. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
58 vagyok. Szivritmus pajzsmirigy. Nyugtato altato
2020. márc. 26. 13:12
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor ne. Próbáld megoldani hogy hazaköltözöl.

Veszélyeztetett vagy.


Egy jó hír, amint enyhül a járvány, azonnal lesz munkád. Sőt bármikor a krízis ideje alatt, bármely ellátóláncban biztos lesz melód szerintem. Attól függően hogyan áll majd a helyzet de emiatt ne aggódj.

2020. márc. 26. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Sztem se. Ha meg tudod oldani
2020. márc. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!