Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Alzheimer és SM együtt előford...

Alzheimer és SM együtt előfordulhat?

Figyelt kérdés

Ha valaki SM-es, és a megfelelő korba érve Alzheimeres is lesz, olyan előfordul, vagy a két betegség kizárja egymást?

Elvégre mindkettő neurodegeneratív betegség, így gondolom inkább kizárhatják egymást valamilyen okból mintsem együtt fordulnának elő.

Nem tudom hogyan keresek rá, mert nem tudom hogyan nevezik két ilyen jellegű betegség együttes előfordulását. Társbetegség lenne?



2020. szept. 28. 05:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Esetleg GNM (német új medicina) videókat a Youtube-on nézz, szerintem annak ez a logikája, amit kérdezel.
2020. szept. 28. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Logikája? Nem a saját logikám párját akarom megtalálni, hanem az igazságot. Valamint igazából rövid választ várnék, nincs időm beleásni magam.
2020. szept. 28. 07:57
 3/5 anonim ***** válasza:

[link]


Szia!

41:07-nél én tettem fel ezt a kérdést! Alexx

2021. febr. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm Alexx!
2021. febr. 8. 21:35
 5/5 anonim ***** válasza:
Előfordulhat. Ugyanakkor az SM is okozhat Alzheimer szerű tüneteket, a vele járó agyi atrófia (agysorvadás) miatt.
2021. febr. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!