Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Hogy magyarázzam el neki,...

Hogy magyarázzam el neki, hogy ezt most nem kellene eröltetni?

Figyelt kérdés
A lányom 2 naponta vagy heti 1x jár a barátjához. Tegnap megelégeltem mikor hazajött töle, és mondtam neki hogy most ezt nem kellene eröltetni, mert haza fogja hozni a Covidot. Hogy magyarázhatnám el neki értelmesen, hogy megértse, most ez nem jó idözités?

2020. szept. 28. 07:53
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha már felnőtt, akkor költözzön oda a pasijához. Amúgy szerintem egy hormonvezérelt tininek nem fogod tudni elmagyarázni, ha már magától nem látja be.
2020. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint itt az a probléma, hogy amit elvárnál tőle az egy kapcsolatban nem fenntartható állapot. Mert valljuk be őszintén, most tényleg határozatlan időre (8-10 hónap minimum) el akarod tiltani őket egymástól? Úgyis fognak találkozni ha akarnak..
2020. szept. 28. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudod ilyen biztosan, hogy haza fogja hozni a Covidot? Ennyi erővel munkába se menjen az ember.
2020. szept. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Pont ez az, hogy nem tini, hanem felnött ember, és nem tudja megérteni, mennyire veszélyes ez a helyzet. Nagyon megnövekedett a fertözöttek száma.
2020. szept. 28. 08:16
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Akkor javasold neki, hogy költözzön a barátjához. Legalább kipróbálják az együttélést, és nyilván ha normalizálódik a helyzet, visszamehet ha akar.
2020. szept. 28. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A költözés nem jó ötlet, mert akkor a munkáját kellene ott hagyni, mivel 100 kilométerre lakik tölünk a barátja
2020. szept. 28. 09:42
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj, hogy elég végeláthatatlan a helyzet. Ha két ember szereti egymást nem tudod eltiltani őket beláthatatlan időre. Ugyan akkoe megértelek teljesen. Nehéz helyzet. De szerintem is az lenne a megoldás ha odaköltözne, keressen ott munkát. Vagy meglróbálnád tamogatni őket a jarvany idején amíg tudod és a fiú jönne ide nem hozzád hanem albérletbe. Nagyon másegoldás nincs. Én is félek mert még veszélyeztetett is vagyok. De nem élhetek teljesen magányosan ki tudja meddig mert az meg nem élet. Vigyázni kell de valahol meg kell húzni a határt, különben az ember megbuggyan. Én is most ismertem meg valakit. Nem most a legideálisabb de nem mondhatok le a boldogságomról a járvány miatt. Pedig tényleg vigyázok meg nem akarom elkapni de begolyózni sem.
2020. szept. 28. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!