Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Reflux kávé helyett mit lehetne?

Reflux kávé helyett mit lehetne?

Figyelt kérdés
Üdv! Szakdolgozatot írok, így muszáj valamit innom/szednem, mert ezt nem bírom kávé nélkül. Kávé helyett keresek valamilyen alternatívát, ki mit tudna ajánlani? Próbáltam ganoderma kávét, azzal azért jobb volt a helyzet. Koffein kapszula esetleg? Ti mit használtok, akinek refluxa van? Köszönöm!
2020. szept. 29. 15:22
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Reflux mellett a koffein bevitel nem ajánlott, a koffein miatt elernyed a gyomor és így könnyebben folyik fel a gyomortartalom a torokba. Nem csak a csersavak miatt nem jó, olyasmit érdemes keresni ami serkent de nem tartalmaz koffeint. Én valami 100%-os gyümölcslevet javasolnék ami nem savas, annak van cukortartalma így kicsit serkenthet.
2020. szept. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
40%
Mitől serkent egy gyümölcslé?
2020. szept. 29. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A cukortol.


Kérdező, én a rendszeres alvást javaslom, amikor meg ébren vagy, a gyakori ivast (bármit, ami nem piszkálja a refluxodat).

2020. szept. 30. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy iszom a kávét hogy nescafet használok 1 káveskanalnyit 2 dl vízzel plusz 2dl tejjel mindezt nem éhgyomorra iszom. Minimum 1 pirítós előtte. Így nem bantja a refluxom de azért kettőnél több így sem javasolt.
2020. szept. 30. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!