Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Véres székletürítés miért?

Véres székletürítés miért?

Figyelt kérdés
Nagyon vérzett de nem is a széklet volt véres hanem utána amikor kitöröltem és a wc papír. Eléggé véres volt,de nem fáj. Nem is érzem azt az érzést mintha az aranyerem fájna. Igazából nincs fájdalmam. De múltkor is volt 2-3 hónapja ilyen kb.2 napig székletürítéskor. És most újra. Valami súlyos betegség lehet? Valaki aki volt hasonló helyzetben segítene? abban hogy ne keseredjek el? Kihangsúlyozom sem a hasam se semmim nem fáj ilyenkor. Orvoshoz már van időpontom de nagyon sokára kaptam.
2020. szept. 30. 15:31
 1/8 anonim válasza:
70%
Mennyi idős vagy?
2020. szept. 30. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
63%
😟remélem nincs baj
2020. szept. 30. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem volt kemény a székleted? Nekem akkor volt ilyen párszor.
2020. szept. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
23 éves vagyok. Nem volt kemény.
2020. szept. 30. 16:42
 5/8 anonim válasza:
100%
Fiatal vagy még, nem lesz semmi komoly. Persze azért menj orvoshoz, illetve a fűszeres kajákból fogyassz kevesebbet, csipsz, energiaitalok, kóla ne legyen az étrendedbe. Ja és ne ülj hidegre, az sem jó. Jó gyógyulást.
2020. szept. 30. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Belső aranyér lehet. Az általában nem fáj, de vérzik. Patikában kérj krémet vagy kúpot rá (pl. Doxiproct).
2020. szept. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a pozitív gondolatokat! Valamennyire megkönnyebültem.
2020. okt. 1. 21:03
 8/8 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező. Nekem most ugyanez a problémám.

Évekkel ezelőtt is volt és most pár hónapja is volt de mindkét alkalommal pár nap alatt elmúlnak Most viszont három napja nagyon véres a székletem.

Neked mi volt a probléma?

2021. febr. 3. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!