Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agylágyulással kapcsolatban...

Agylágyulással kapcsolatban tapasztalat? Esetleg olyan "csodaszer", ami ha nem is segített, de stagnálta a helyzetet?

Figyelt kérdés

2020. szept. 30. 19:30
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:

Látom elakadtál a válasz értelmezésénél. Én azt olvastam ki a szakértők által adott válaszokból, hogy visszafordítani nem lehet, a szalicildav egyes esetekben legalább lassítja a golyamatot, de a gyógyszernek az a hátránya, hogx bizonyos bezegek az egyéb betegségeik miatt (például gyomorfekély, véralvadási zavar) nem szedhetik.

Egyetlen erős pozitívumot látok az egész folyamatban: nagyon jó, hogy édesanyádnak ilyen fia van. Amit tehetsz, az ugyanaz, amit eďig is tettél: szeretet, tõrődés, kitartás, elfogadás.

2021. aug. 7. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:
Kedves utolsó válaszoló! Köszönöm szépen a szép szavakat...Persze próbálok én is minden szalmaszálba belekapaszkodni, hátha valamitől jobb lesz neki.
2021. aug. 8. 11:06
 23/31 anonim ***** válasza:
Nincs. Szeretet és sok türelem.
2021. aug. 14. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

Valaki itt a kérdés elején írta, hogy acetylsalicylsav (acidum acelilosalicilicum)-at csak orvos írhatja fel. Nos, nem. Ez a hatóanyaga a ma még kapható közönséges Kalmopyrinnek (500 mg), régen használatos Istopirinnek, és a mai napig is forgalmazott Aspirinnek.

Az Aspirin Protect 100 mg

[link]

kifejezetten huzamosabb szedési időszakra, vérrögképződés ellen, vérhígítóként szedve, vény nélkül hozzáférhető.

Természetesen, akinek eleve gyomorfekélye van, vagy véralvadási zavara, annak nem ajánlott, de ezt a fajtát műtétek után akár egy hónapon keresztül is lehet szedni, naponta 1 mini tablettát.


Továbbá vérhígítók hatását erősítik a következő gyógynövények:

- Kurkuma

- Gyömbér

- Fokhagyma

- Cayenne-bors


[link]

2021. szept. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm!
2021. szept. 13. 18:09
 26/31 anonim ***** válasza:

Kérdésedre igazán az tud válaszolni aki ezen a betegségen átesett.

Kórházi ápoláskor lát több ilyen beteget,ki így,ki úgy éli meg.

Az agy melyik területét érinti,azaz melyik érzéki központját.

Pl.járás,beszéd,nyelés,vagy akár egyik oldal teljes bénulását is.

Az agyi kontroll csak az orvosnak ad tájékoztatást a jelenlegi állapotról.Van összehasonlítási alapja az előző állapottal.

Nekem 10 éven belül 3 volt.Ebből az utolsó 2 ben 2 x is.A 2.után 1 évre majdnem napra pontosan jött a 3. Semmilyen előjele nem volt.

Ez volt a legsúlyosabb,agytörzsi érelzáródás.Ha a beteg 5-6 órán belül olyan kórházba jut,hogy műteni tudják,van esély az élet megmentésére.Ahhoz hogy minimális testi károsodások maradjanak vissza,1000 ből 1 beteg gyógyul meg.Én ilyen vagyok. Azóta bármilyen orvos is olvassa a kór lapomat,mind azt mondja "magának nagyon jó védő angyala van".

Nálam sikerült a vérrögöt kihúzni az érből,és párat a mellék erekből

is.Beültettek 1 szentet (értágítót). 5 hónap múlva kontroll volt,és kicserélték.Hasonlóan zajlott le,mint az eredeti.Ez 1 gyenge óra alatt megvolt.Az életmentő műtétem 1.40 órás volt.

Semmilyen kábítás,altatás nem volt.Műtét közben a doki még kérdéseket is tett fel. Az utolsó fél órában olyan fájdalmaim voltak,hogy sírdogáltam is.Mikor toltak ki a műtőből,nagyon megörültem,hogy újra látok.

Mind a 3 sztrókom másképp zajlott le.

2 féle vérhígitót irtak fel.Az egyiket félévig kellett szednem.

Ez alatt azonnali műtétet nem is végezhettek,még fogorvosnak is jelezem kellet.Amit naponta kell szednem,és nem elhagyható

ASA Protect Pharmavit. Van egy másik hasonló nevü,de azt a Tb nem támogatja Van egy másik is Thiogamma 600,csak szakorvosi javaslatra írják fel,ekkor támogatja a Tb.

Mivel a cukrommal is gond van,a 7 körüli a nagyon jó nekem,mert az agy ebből táplálkozik.A magas vérnyomásomból is teljesen normális lett. Hamarosan 3 év telik el a műtétem óta,most voltam felül vizsgálaton,csak a járásom lett darabosabb,de ez lehet az öregedés jele is.Nem könnyű az ilyen életet megszokni,egy egészséges után.

Minden betegnek jobbulást kívánok !

2021. nov. 7. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, hogy megosztottad ezt a történetet!
2021. nov. 8. 17:58
 28/31 anonim ***** válasza:

A második sztrók után felkerestem 1 profot,akinek ez a szakterülete.

Vittem minden előző vizsgálati eredményt,Ct lemezt.Hosszasan vizsgálgatta,látott némi meszesedést is,fehér pontokat.Ezt valami szitálódásnak nevezik.

1 év után,a súlyos sztrókból"meggyógyulva" újból felkerestem.

Nem akarta elhinni mi történt velem.Elolvasta a kórtörténetem,majd a számitó gépbe tette az agyról készült Ct lemezt.

hasonlitott össze mindent.Ez tökre ugyan az,mit az előző.

Ha nem két lábon besétál ide,el sem hiszem a történetet.

Aztán annyira részletesen megvizsgált,mint addig 1 orvos sem.

Nem látok sehol rendellenességet.

Aztán annyit mondott mosolyogva,magának tényleg nagyon jó őrangyala van .

Előző voltam .

2021. nov. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:
Vannak még akkor szerencsés emberek...
2021. nov. 9. 18:09
 30/31 anonim ***** válasza:
Csak jobbulást,és sok türelmet kívánok mindenkinek aki ilyenen átesett.
2021. nov. 15. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!