Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Akik át estek a korona viruson...

Akik át estek a korona viruson.. Milyen volt? Hogy kezdődött? Milyen tünetek? Durva volt? Mi a menete? Központi szám hívás? Teszt karantén? Kiket vettek karantén alá? Be kellett diktálni? Előre is thx!

Figyelt kérdés

2020. szept. 20. 20:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%

Volt kolléganőm meg a férje elkapta. A nőnek annyi tünet volt,hogy nem érzett szagokat de semmi egyéb. A férjét felvitték helikopterrel a Honvédba, meg is halt a szövődményektől. Ha jól tudom a teszt pozitív,egyből bejelenti a kórház. Azok meg a hatóságoknak és onnantól automatice megy ki a rendőr minden nap ellenőrizni.

Angliában pl.tesóm fia tünetes volt a napokban. Telefonált a kórházba, mentővel vitték a gyereket, tesztet levették majd az eredményig karantén. Bár ott másnapra meglett, szerencsére negatív.

2020. szept. 20. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

1 Köszönöm az infot!

2. Férjről tudsz vmit?

Cigi, alkohol, kor, sport, kor... Stb?


3 van itt a kamu az egész..

És van az hogy baxi aztquva hihetetlen..és minsen medium úgy meg indokolja hogy azt se tudom wtf.

Ezért szeretnék valódi emberek tapasztalatait megtudni.. Ugyhogy még egyszer kösz!

2020. szept. 20. 21:14
 3/12 A kérdező kommentje:

Bocs diszgráfiás vagyok..

Helyesebben:

itt a kamu az egész..


És van az hogy baxi aztquva hihetetlen..és minden medium úgy meg indokolja hogy azt se tudom wtf.


Ezért szeretnék valódi emberek tapasztalatait megtudni.. Úgyhogy még egyszer kösz!

2020. szept. 20. 21:19
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nem ismerek ilyen embert a környezetemben, úgy vagyok mint te. Egyszer egyszer betudnak ijeszteni, máskor meg mint tegnap este, Pély Barna röhögve közölte hogy koronás, mindenki röhögött egy sort és ment a buli tovább. Senki se kapott ijedten a fejéhez hogy mindjárt eldobja a kanalat, a verseny társai is mind ott voltak a műsorban akiket megfertőzhetett. Nem tudom már mi az igazság. Kösz ha elolvasod.
2020. szept. 21. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
80%
Nem tudnak alapbetegségről, nem dohányzott,nem ivott. 50-es,minimális túlsúlya volt és roma.. (normális fajta). Tapasztalat szerint a romák nehezebben gyógyulnak a tüdőbajból. Tüdőgyulladás volt, 2-szer volt gépen,de közben már leállt a többi szerve is (máj,vese). Gondolom az erős gyógyszerek miatt is.
2020. szept. 21. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Egyébként akikről én tudok.még,azokon is úgy ment át a vírus (ha tényleg volt) hogy semmi tünet nem volt. Anya kolléganőjének is pozitív lett az antitest,nem volt beteg és senki nem kapta el tőle mert mindenki másé negatív lett. Pedig együtt dolgoztak meg az idős anyukájával él,mégsem kapta el tőle senki. Én sem tudom mit gondoljak az egészről.
2020. szept. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm eddigi hozzá szokásokat!

Döbbenetes az a 2 véglet amit látok: hogy egyesek szinte tünetmentes átmennek rajta, mások meg hetekig lábadoznak ugy hogy normalis életet éltek előtte, nem túl súlyosak, nincs alap betegségük... Vagy roszabb esetben bele is halnak

2020. szept. 21. 06:59
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
A faluban van egy beteg, akit műtétre vittek be a kórházba, de elkapta a vírust, ezért hazaadták, hogy gyógyuljon meg, aztán műtét. Három hónapig volt kint a piros cetli. Utána visszavitték a kórházba, de a műtétből nem épült fel. Nagyon rosszul van, de még él. A halálát várják.
2020. szept. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Engem az döbbent meg, hogy a volt osztálytársaim ide-oda utazgatnak a világban, rendszeresen járnak szórakozóhelyekere, éttermekbe, strand, Balaton minden egyéb és SEMMI bajuk nincs. Egyik Berlinben él és napi szinten jár bulizni, plusz múzeumban dolgozgat, ahol több százan is megfordulnak... 25 év körüliek...semmi bajuk. Se nekik, sem a szüleiknek.


Az édesanyám másfél hónapja munkanélküli, 4 éve szed napi 8000 - 5000 gramm C-vitamint, D-vitamint, nem voltunk tavaly április óta utazni, csak várásolni és teljesen lebetegedett, folyik az orra, lázas, nem érez ízeket...ez hogy a f@szba történt???????

2020. szept. 23. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom hogy történt, de kösz a választ és jobbulást!
2020. szept. 23. 19:08
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!