Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladásba meglehet halni?

Vakbélgyulladásba meglehet halni?

Figyelt kérdés

2020. okt. 2. 21:14
 1/8 anonim ***** válasza:
94%
ha időben orvoshoz jutsz, akkor nagy eséllyel nem
2020. okt. 2. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
95%
Ha pedig perforál, akkor igen
2020. okt. 2. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 vantel ***** válasza:
96%
Igen
2020. okt. 2. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha perforálódik, akkor igen.
2020. okt. 2. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3%
Meg, de nagy kitartás kell hozzá. Megígértem magamnak anno ha vakbél gyulladásom lesz beveszek altatót és fájdalomcsillapítót ha nem bírom majd úgy szépen perforál és megdöglök. Amikor begyulladt a vakbelem megtettem, de valamiért nem tudtam aludni, fájt már két napja, szenvedtem, földön kúsztam a gyógyszerért, megettem , de hamar felébredtem, sajnos akkor jött meg apám aztán látta, hogy a taknyomba mászok bevitt a kórházba. Kivették 2 óra alatt. Nem sikerült megdöglenem. Pedig erre fizetett volna a biztosító.
2020. okt. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
87%
Ha perforálódik akkoe sürgősségi életmentő műtétet kell csinálni azonnal. Minden óra számít. De ez annyira tud fájni, hogy mentőt hívsz úgyhogy manapság ebbe már nem halnak bele.
2020. okt. 3. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
88%

Meg. Pont a héten volt egy ilyen eset a médiában nem igazán jelent meg természetesen.

Covidosak hitték a szerencsétlent, aztán vakbél volt.


Meg is halt.


De hát az nem covid, szóval kit érdekel...

2020. okt. 3. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó az elég durva, a vakbél annyira összetéveszthetetlen tüneteket produkál hogy el nem tudom képzelni hogyan lehet összekeverni a coviddal
2020. okt. 26. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!