Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Vakbélgyulladás tünetei...

Vakbélgyulladás tünetei lennének vagy gyomorrontás?!

Figyelt kérdés

Tegnap este kezdődött, hogy egy fél órán belül 2x szúró jobb oldali alhasi “fájdalmat” éreztem a csípőmnél. Nem fájt úgy konkrétan csak éreztem, hogy szúr tompán.

Azóta minimális fájdalmat érzek de ezt se fáj csak pici tompa fájdalom, néha néha szúr de nem olyan erősen mint tegnap. Nyomogattam magamnak nyomásra egyáltalán nem fáj, de ha mozgok se.

Ezen kívül tünetem az, hogy puffadt vagyok, kicsit kemény a hasfalam, meg fortyog a gyomrom, nagywcztem eddig 2x, az ürítés nem fáj, maga a dolog az kevés. (Bocsi)

Talán a hőemelkedést is bebeszéltem magamnak. Közérzetileg rendben vagyok.

Tegnap fűszeres salátát ettem rántott sajttal vacsira meg virslit nem tudom, hogy esetleg ezek vesztek e össze de ha gyomorproblémám van akkor máshol fáj. Na meg a sali ebéd után hígan kijött.

Nőgyógyászati fájdalmat kizárnám mert kicsivel fentebb van a petefészkemtől a pont ahol érzem ezt.

Háziorvosom nem tudom elérni, de próbálkozok..

Szerintetek?


2020. júl. 2. 10:45
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát a vakbél az nyomásra jobban kéne fájjon meg pl ha sétálsz is kéne érezd. Feküdj hátra és úgy nyomd meg hogy 'benyomod' és hirtelen engeded ki és mérd meg hogy van-e hőemelkedésed.
2020. júl. 2. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Beszéltem a dokimmal, cataflamt vegyek be ha nem múlik el akkor jövő héten uh.

Hát remélem nem komoly.

Lázam nincs (36.4) nem is erősödik ez a “fájdalom” csak ilyen nyomást érzek ott, nyomásra nem fáj viszont. Étvágyam van.

Hülyét kapok magamtól lassan...

2020. júl. 2. 15:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!