Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már hétfő óta fáj a fejem, ma...

Már hétfő óta fáj a fejem, ma szombat van. Egyszerűen nem tudom elviselni. Nem tudom, mitől lehet, de már annyira fáj, hogy emiatt le is vagyok gyengülve, egész nap fekszem, de még életkedvem sincsen.?

Figyelt kérdés
Semmilyen gyógyszer nem hat. Szedek antibiotikumot, hiába veszek be egyszerre 2 fejfájáscsillapítót, meg sem érzem. Igazából a homlokom áll fáj, de egyre fentebb megy a fájdalom. Nem tudom mitől lehet, de már nem bírom.
2020. okt. 3. 15:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
És hétfő óta mire vársz? Hívd az ügyeletet
2020. okt. 3. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Már beszéltem a házi orvossal, az ügyelettel, de semmi. A dokim még gyógyszert se volt hajlandó felírni, azt az ügyeleten írták fel, mikor elmentem oda hétfőn. De nem jó semmi
2020. okt. 3. 16:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Sürgősségire menj be!
2020. okt. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Hihetetlenek ezek az orvosok, csak a Covid betegséget ismerik mostmár! Igen, akkor sétálj be a sürgősségire.
2020. okt. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Próbáltam, de elküldtek. Nem mehetek be addig, amíg nem mutattam fel egy negatív teszteredményt.
2020. okt. 3. 17:17
 6/13 anonim ***** válasza:
Akkor hívj mentőt agyvérzés gyanúval!
2020. okt. 3. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Utolsó azért nem kell megőrülni. Kedves kérdező mire kaptad az antibiotikumot? Van valami más tüneted is? Láz? Vagy bármi más?

Ha semmi nincs valóban nem ártana egy teszt hátha tényleg covid vagy neurológiára kérj beutalót.

2020. okt. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Voltam tesztelve pénteken, de minimum 2 nap, mire megjön az eredmény, nem tudom, hétfőre meglesz e. De tök mindegy, mert nagyon nagyon rosszul vagyok. Már nem merek itthon maradni egyedül, mert majd elájulok. Nagyon nagyon rosszul érzem magam. Leírni se tudom, mennyire.
2020. okt. 3. 18:49
 9/13 anonim ***** válasza:
Gyanítom hogy homloküreggyulladásra írtak antibiotikumot. Hívd a mentőket, kifognak menni! Tegnap vitettem be a kórházba a fekélyes lábú covidos mamit a mentővel.
2020. okt. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Az ügyeleten általában lerázzák az embert ezt én is tapasztaltam már. De ha többször felhívod őket előbb utóbb kimennek. Ha mégsem tényleg próbáld meg a mentőket. Mi van ha esetleg agyhártya gyulladása van, az pl nem játék. Nagyon együtt érzek veled. Majd írd meg mi volt.
2020. okt. 4. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!