Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már hétfő óta fáj a fejem, ma...

Már hétfő óta fáj a fejem, ma szombat van. Egyszerűen nem tudom elviselni. Nem tudom, mitől lehet, de már annyira fáj, hogy emiatt le is vagyok gyengülve, egész nap fekszem, de még életkedvem sincsen.?

Figyelt kérdés
Semmilyen gyógyszer nem hat. Szedek antibiotikumot, hiába veszek be egyszerre 2 fejfájáscsillapítót, meg sem érzem. Igazából a homlokom áll fáj, de egyre fentebb megy a fájdalom. Nem tudom mitől lehet, de már nem bírom.
2020. okt. 3. 15:46
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Hát,az orvosom végül lépett az ügy érdekében, és múlt pénteken csináltak nálam tesztet. Vasárnap hívtak, hogy pozitív lett.

Szóval a vírus miatt voltam annyira rosszul.

Most már teljesen jól vagyok, köhögök még, de előtte is köhögtem, szóval ez már semmiség.

Ezt azoknak üzenem, akik szerint ez az egész hülyeség, és minek a maszk, csak fulladok benne, hogy vegyék komolyan.

Én ilyen rosszul életemben még nem voltam, nem kívánom senkinek.

Tartsatok be minden egészségügyi szabályt, mert a mi érdekünkben van!

2020. okt. 8. 15:51
 12/13 anonim ***** válasza:
Nagyon köszi, hogy megosztottad. Remélem más tanul belőle. Jobbulást neked és kitartást.
2020. okt. 8. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Én is remélem.

Köszönöm szépen.

2020. okt. 8. 16:18
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!