Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nem érzem az ízeket 2hete....

Nem érzem az ízeket 2hete. Beszéltem a háziorvosommal, és azt mondta, hogy ne foglalkozzak vele, mert nátha vagy megfázás. Hagyjam akkor annyiban? L

Figyelt kérdés
Kérdezte lázam van-e, mondtam, hogy nincs. Erre azt válaszolta, hogy ne féljek, nem vagyok korona vírusos. Egyébként nem vagyok mrgfázva, és náthás se vagyok. ahányszor lebetegszek ugyanúgy érzem az ízeket mindig. Még ilyen sose történt velem. Mégis akkor miért nem érzem az ízeket? Mi okozhatja még ezt?

2020. okt. 3. 20:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
87%
Más nátha vírusnál is előfordul ilyen. De azért csodálkozom, hogy nem rendelt koronavírustesztet az orvos, csak így rávágta...
2020. okt. 3. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Meg se vizsgált, telefonban mondta (mert felhívtam). Sokszor voltam már náthás, de sose ment el az ízérzékelésem.
2020. okt. 3. 20:14
 3/16 anonim ***** válasza:
55%
A telefon az oké, mert ha covid-gyanús lennél, akkor nem kéne behívnia a rendelőbe, hanem a mentőszolgálattól rendelne tesztet, ami házhoz megy.
2020. okt. 3. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Hívd fel hétfőn azzal, hogy 39 fokos lázad van, meg még más tüneteket is mondhatsz. Akkor majd elrendel tesztet. Mindenesetre a teljes gyógyulásig maradj otthon.
2020. okt. 3. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
89%

Spórolnak a tesztekkel. Nem vagy lázas, nincs ingyen teszt.

A fiam szintén nem érezte először a szagokat, majd az ízeket. Magánúton csináltatott tesztet. Koronás volt. Kb két hét alatt visszajött mindkét érzékelése. Második tesztet már nem csináltatott.

2020. okt. 3. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A szagokat azokat érzem
2020. okt. 3. 20:29
 7/16 A kérdező kommentje:
Meg nem vagyok beteg, szóval nem kell gyógyulnom se. Azt mondta mehetek nyugodtan dolgozni, szóval dolgozok...
2020. okt. 3. 20:30
 8/16 anonim ***** válasza:
13%
Nem tudsz 19500-at beáldozni egy tesztre?
2020. okt. 3. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem mindenki engedheti meg magának, bocs
2020. okt. 3. 20:56
 10/16 anonim ***** válasza:
0%
Most ilyen szokatlan tünetekkel jönnek a megfázások érdekes módon, úgy látszik, ahogy máskor nem szoktak. Nekem két napos torokfájással kezdődött, ami nem szokott lenni soha, de hat nap alatt rendbe jöttem. Kopp-kopp-kopp. És max. megfázásos tüneteim voltak. Nem hiszem, hogy ilyen könnyed tünetekkel, de főleg ilyen gyorsan végig ment volna a korona. Pedig mondom, a torokfájás az nem szokott lenni. Soha!
2020. okt. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!