Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi bajom lehet ha már egy...

Mi bajom lehet ha már egy hónapja nem megy le a hőemelkedésem?

Figyelt kérdés

Hetek óta 37,5 és 37,8 között ingázik a hőmérsékletem. Ha fájdalomcsillapítót veszek be lentebb megy egy-két értékkel, de miután elmúlik a hatása kezdődik minden elölről. Mióta beteg vagyok két doboz antibiotikumot is be szedtem (az orvos írta fel őket) viszont nem hatottak. A hőemelkedésen kívül nincs más bajom, nem fáj semmim csak néha köhögök, de szerintem az se vészes. A háziorvosom szerint nem koronavírusról van szó, így tesztet nem rendelt el. Vérvételre mentem volna, de az épületbe nem voltak hajlandóak beengedni a magas hőm miatt. Szóval most az lenne a kérdésem, hogy volt-e már valaki hasonló helyzetben mint én, és ha igen akkor milyen betegség állt a háttérben?


A válaszokat előre is nagyon köszönöm!



2020. okt. 6. 13:22
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
80%

Nekem volt de én még csak nem is köhögtem meg csak 37.6ig ment fel. Masfél hónapig volt hőemelkedésem. Agyon vizsgáltak. Teljes ct millió vérvetel. Semmi nem derült ki. Mire vége lett a vizsgálatoknak elmúlt. Valószínű az allergiától kaptam orrnyalkahártya gyulladást mire az elmúlt meg valami emésztőrendszeri vírust. Ami igazából csak hanyingert meg fejfájást okozott. De nagyon lemerültem a végére.

Valami köze van a köhögésedhez. Én kierőszakolnám a covid tesztet és ha beengednek a rendelőbe akkor egy mellkasröntgen nem ártana. Meg egy labor. Hátha kiderül valami.

2020. okt. 6. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Van olyan, hogy Otthonvérvétel. Ha Budalesti vagy keress rá. Én azt vettem igénybe mert erőm sem lett volna elmenni a rendelőig pláne hajnalban éhgyomorra. Drága de profi szolgáltatás estére megvan az eredmény.
2020. okt. 6. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
50%
Koronavírus enyhe lefolyása
2020. okt. 6. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenki válaszát! 😊


Kettes válaszolónak meg hálás vagyok az ötletért, valószínűleg én is le fogom hívni az orvost!

2020. okt. 6. 14:02
 5/11 anonim ***** válasza:
35%
Én is covidra gyanakodnék. Az első covidos ismerősömnek pont ez volt a vezető tünete, egy hónapig volt hőemelkedése a szerencsétlennek:(
2020. okt. 6. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Elég sok orvos szerint ez covid enyhe tünettel.
2020. okt. 6. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
57%

Azért írd majd meg ha kiderült az ok. Azért nem csak a covid létezik még ha nem is kizárható. ;)

Beszéltem itt az oldalon egy fiúval aki fél éve élt ilyen hőemelkedéssel. Ez még tavaly volt, szóval semmi köze a járványhoz. Kb mindenét megvizsgálták és az lett a diagnózis hogy évente van 1-2 ilyen beteg, nem tudni mitől van valami azonosítatlan vírus okozza más tünetet nem okoz kb 1.5-2 év múlva elmúlik. Ez nagyon ritka csak érdekességképp írtam, hogy ilyen is van.

2020. okt. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Ötös és hatos lehet igazatok van, szerintem megcsináltatom a tesztet kerül amibe kerül, legalább többet fogok tudni. Hetes neked is nagyon köszönöm, mindenképp leírom ha kiderül mi volt a bajom! 😊
2020. okt. 6. 21:34
 9/11 anonim ***** válasza:
33%
Vmi gyulladasod van inkabb. Csokkentsd a gabonat meg tejtermekwt. Az okozza a gyulladast. Tobb zoldseget egyel. Lugosits.
2020. okt. 7. 04:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

9-es

Ezotéria rovat folyosó végén balra.

2020. okt. 7. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!