Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Már 2 hónapja nem múló hőemelk...

Már 2 hónapja nem múló hőemelkedésem van 37-37,6C akinek volt ilyen tudna segíteni?

Figyelt kérdés

Reggel egyáltalán nincs délután estefele mindig van már 2 hónapja.Már sok szakorvost felkerestem ez ügyben de minden negatív.Vérképen minden jó (Pajzsmirigy baktériumok stb..)

Urológián se találtak semmit. volt ultrahang röntgen ezek mind jók.Fogászaton se találtak semmit.valaki remélem tud segíteni.



2019. jan. 10. 21:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Nőgyógyásznál voltál? (abban az esetben persze, ha nő vagy :)) Annak is elég sok köze van a hőemelkedéshez.
2019. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha minden leleted negativ es nincs betegseged akkor amugy mi a kerdesed? Ha tobb orvos latott es sok vizsgalatod volt jo eredmennyel akkor mit varsz hogy majd irunk valami betegseget ami nincs is? Orulj neki hogy minden oke, hoemelkedes annyira nem veszelyes ha nem lazasodsz be.
2019. jan. 10. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem már egy éve tart kb. Nálam se találtak betegséget. Azt hiszem, stressz okozza. A végtagjaim viszont jéghidegek. Neked?
2019. jan. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Férfi vagyok. vmi csak lehet az ember nincs hőemelkedés csak úgy ilyen hosszú ideig. Dolgozni meg tanulni ez mellett nem egyszerű főleg ha rossz a közérzet. 37.5nél már hidegek nekem is 3as
2019. jan. 10. 22:20
 5/8 Ypszilon1980 ***** válasza:

Ugye az alap hőmérséklet meg lett állapítva embereknél úgy, hogy alap esetben 37 alatt normális, felette hőemelkedés, 38 felett láz.

Ha megfigyeljük elég szűk a határ,mert 35-37ig van 2 fok, felette meg csak 1 és akkor már baj van, de senki sem mondta, hogy ez mindig mindenkinél így lesz. Van akinek magasabb alapban a testhője. Ha az orvosok azt mondták nincs semmi gond, akkor nincs.

Okozhatja stressz, megváltozott élethelyzet, külső hőmérséklet.

2019. jan. 11. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
37.5 nél már borzongok a hidegtől és fáj a fejem. Lekell hogy feküdjek. Akkor megy lejjebb csak. Az átlaghőmérsékletem meg 36.6C. voltam otthon 1 hónapig. Akkor se volt semmi változás.
2019. jan. 11. 08:13
 7/8 anonim ***** válasza:
Autoimmun irányban történt kivizsgálás?
2019. jan. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor viszont valami van. Tovább kell vizsgálni.
2019. jan. 11. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!