Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ez vakbélgyulladás?

Ez vakbélgyulladás?

Figyelt kérdés

Pár hónapja szurkál néha a hasam össze-vissza, voltunk orvoshoz csináltak ultrahangot vettek vért a háziorvos megnyomogatott minden eredmény tökéletes volt, viszont ugyanúgy szurkált, aztán egyre jobban és most már vagy 5 napja estére kemény lesz a hasam és szúr, holnap megyünk orvoshoz de félek hogy késő lesz és esetleg perforálódott, lázam nincs, étvágyam van, nem hányok.

Tüneteim: fáj és szúr a köldököm jobb oldalán és jobb lent is néha feljebb és néha bal oldalt is, kemény és nehéz a hasam este aminek hála nem tudom kihúzni magam, székrekedésem van. Nagyon félek a műtéttől és hogy későn vették észre. Akinek volt már vakbele vagy ismerősének, kérlek nyugtassatok meg🥺🥺köszönöm❤️



2020. okt. 7. 00:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez a székrekedéstől van. Egyszer vittek gyerekkoromban sebészetre ilyen szurka miatt, ő megkérdezte, mikor volt utoljára székletem, kiderült, hogy nem is emlékszem, úgyhogy mosolyogva mondta, hogy nem kell mindjárt a kés alá feküdni.
2020. okt. 7. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Remélem hogy csak ennyi🥺
2020. okt. 7. 00:37
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Mennyire fáj? A vakbél nagyooon fáj és másrészt rengeteg más minden is okozhatja. Pláne egy perforálódott tud nagyon fájni. Nekem nem volt vakbelem, de crohn beteggként sebészeten több vakbelessel is találkoztam és hasbarúgtak erősen érzésről számoltak be.

Nagyon nagyon nagyon sok kitartást és szorítok, hogy ne legyen probléma!

2020. okt. 7. 03:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Ha pár hónapja tart, biztos hogy nem vakbélgyulladás. Az pár nap alatt perforálódik, akkor pedig láz és hányás kíséretében, magzatpózban vonyítanál a földön fekve.

Székrekedés lesz az. Sok folyadék, rostos zöldségek és gyümölcsök.

2020. okt. 7. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Kedves kerdező!Kiderült végül mi volt a baj?Nekem 3hete tart ugyanilyen fajdalmak,de minden lelet negaziv!az egyik orvos azt mondta,hogy kizart hogy vakbél ennyi ido után, a masik azt hogy de lehet mégis,es menjek Ct-re!En is félek,hogy ilyen virusos időkben korhazba keruljek...
2020. dec. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Székrekedés volt a ludas, köszönöm a válaszokat. :)
2020. dec. 29. 02:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!