Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha tegnap 37-en voltak lélegez...

Ha tegnap 37-en voltak lélegeztetőgépen abból, hogyan jön ki a 24-es halálozás?

Figyelt kérdés

Ha tegnap 37-en voltak lélegeztetőgépen abból, hogyan jön ki a 24-es halálozás? Sajnálatos módon!



Szóval mondjuk a héten 60 ember volt lélegeztetőgépen, de 100-an halnak meg. Ebből nekem sehogy se jön ki a matek? Ezt magyarázzátok már meg?


Úgy gondolom, hogy sajnálatosan több ember kerül lélegeztetőgépre előbb mint aki meghal, de a statisztika nem ezt tükrözi.

Nincs elég lélegeztetőgépünk? Pedig van több ezer.



2020. okt. 7. 11:25
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem muszáj valakinek először lélegeztetőgépre kerülnie ahhoz, hogy meghaljon.
2020. okt. 7. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
kérdező, szerinted csak gépről lehet meghalni?
2020. okt. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
82%
Ne legyel netto hulye...
2020. okt. 7. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Először is, itt van egy hosszú videó arról, hogy nem a lélegegeztetőgépen, hanem a nővérek számán múlik:


https://www.youtube.com/watch?v=_j1WMXsBhbA


1:26 után nem sokkal kezdődik a lényeg.


A halottak meg gondolom úgy lesznek többen, hogy nem feltétlen kerül mindenki lélegeztetőgépre, mielőtt meghal, ahogy már írta valaki. Simán lehet, hogy látszólag viszonylag jól van az illető, esetleg oxigént kap pluszban. És egyszer csak összeomlik a keringése a túlterhelés miatt és meghal.

2020. okt. 7. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Igen egy kicsit a lélegeztetőgépre asszociáltam.


Inkább csak a betegséggel összefüggéssel gondoltam, hogy akiknek súlyos tüdőgyulladásos tünete van vagy összeomlik a keringése egyből a lélegeztetőgépre teszik és csak utána hal meg.


Ezzel szembe akkor sok esetben nincs is ilyen!?

2020. okt. 7. 12:27
 6/19 anonim ***** válasza:
Az is lehet, hogy a példád szerinti embernek nincs már szüksége lélegeztetőgépre, így a statisztikából kiderül, de onnan még lehet egészséges is, de ugyanúgy meg is halhat.
2020. okt. 7. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
84%
5: simán lehet, hogy a hosszú évek óta meglévő alapbetegségébe hal bele, mert a covid még "rátesz egy lapáttal". De nem szorul lélegeztetőgépre, mert nem az a fő probléma.
2020. okt. 7. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:

37 nagyobb, mint 24.

miért ne jönne ki?

azért, mert is annyian vannak? vagy mi? nem értem én most , mire gondolsz...hát ugyanannyi helyettük fel is került

2020. okt. 7. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Nem csak az hal meg aki lélegeztetőgepre kerül. Az kerül gére akinek a tüdejében okozott súlyos karokat a vírus. De simán összeomolhat akinek a szívét karosította akár az otthonában is minden előjel nélkül.
2020. okt. 7. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Aki ma meghal, az ma nincs lélegeztetőgépen. Tegnap lehet, hogy volt, de nem törvényszerűen.
2020. okt. 7. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!