Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Magyarországon miért ilyen...

Magyarországon miért ilyen magas a halálozási arány a koronavirusban?

Figyelt kérdés

Horvátországban a mai napon 1534 betegbol 21 halt meg eddig.

Új zélandon 1312 bol 4 hunyt el.

Eszt országon 1304 - bol 24 hunyt el.

Luxemburgban 3225-bol 54 hunyt el.

Japánban 6005 bol 99-en.

És még rengeteg sokkoló statisztika van, csak néhányat soroltam fel. Ti mire gondoltok, ez miért lehet. A szornyu egészségugyunk miatt vajon?



2020. ápr. 11. 17:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
6%
Ez azért lehet, hogy te boldog legyél. Vagy azért, mert a Gyurcsányi belebukott a vizitdíjba, meg a páncélkazattába. Ha ő kiteljesedik, akkor járvány sincs. Tökorrú.
2020. ápr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
81%
Mert nem tesztelnek eleget.
2020. ápr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Én miért lennék boldog? Nem értem. Ez engem éppenhogy elszomorit
2020. ápr. 11. 17:50
 4/13 anonim ***** válasza:
13%

Azért mert mos minden kórházban elhunytat is sorolnak.

Ez a legjobb indok most.Orvosokat nem lehet okolnia halálért.

2020. ápr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
88%

Nem tesztelnek. Ha hivatalosan lenne 10 000 beteg, sokkal jobb lenne a statisztika. Ennyi már biztosan van, csak mivel nem teszteknek, nem derül ki.

Ennyi embert még teljesen jól el tudnak látni, nem olyan sok, és rengeteg az átszervezés.

2020. ápr. 11. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
89%
10 éve Orbán kormány van, aztán nekiáll itt Gyurcsányozni, ráadásul nem is a politikai kategóriában vagyunk, na ez itt a probléma.
2020. ápr. 11. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
78%

Szorozd meg 10-el a betegszámot. Olyanokat se teszteltek akik kb nyilvánvaló eset. Láz köhögés, kontakt... hiába hívta bárki a zöld számot.


Ti tudtok olyanról akit teszteltek háziorvosi kirendelésre? Eskü én még nem.


A protokoll szerint most már nem is mennek ki senkihez csak ha nagyon beteg. Mondjuk ez fontos is... egy 39 fokos láz és erős köhögést otthon is kiheversz, felesleges egy komplett mentőt, védőfelszerelést, tesztet elcseszni rá.

2020. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
22%
Legalább az országok nevét írtad volna le helyesen! A többiről nem is beszélek.
2020. ápr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
15%
Mint ahogy a kérdés sem ártatlan érdeklődés.
2020. ápr. 11. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Ki okolt itt orvosokat? Te valamit nagyon félreértettél. Azalatt, hogy a szornyu egészséget leirtam, azt értettem, hogy nincsenek megfelelo eszkozeink ahhoz hogy ezt rendesen megfékezzuk, és errol egy orvos sem tehet. Az orvosnak nincs elég: lélegeztetogépe, maszkja, kesztyuje, felszerelése... Igazán nem értem miért akarod kiforgatni a szavaimat, de lehet, hogy egyszeruen csak buta vagy kedves elso.
2020. ápr. 11. 17:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!