Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ha elkészül ez a rövid idő...

Scream85 kérdése:

Ha elkészül ez a rövid idő alatt "összedobott" oltás a Covid-19 ellen beadatod magadnak? Mennyire bízol meg benne?

Figyelt kérdés
2020. okt. 7. 19:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
2020. okt. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
47%

Miből gondolod, hogy rövid idő alatt "összedobott"?

Tudod a kutatók, virológusok, fejlesztők, tesztelő/elemző csoportok nem a tökeiket vakargatni járnak be csaknem egy éve melózni.

2020. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
46%
Ha olyan ami átment az uniós protokollok szerinti tesztelésen mint minden más, akkor miért ne? Azért már 200 éve csinálunk vakcinákat, ez nem valami forradalmi új eljárás.
2020. okt. 7. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
63%

#1-es, ez már ezerszer meg lett cáfolva, olvasgass:

[link]

2020. okt. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
#4 nyílván lehet hinni a médiának,és le fogják neked írni hogy amúgy a népességet akarjuk csökkenteni és mindenkit kontroll alá vonni,senkit nem érdekel az egészségetek:D valós. én hiszek amiben hiszek,régóta követem az új világrendes dolgokat,és eléggé összefügg vele,nekem fix nem fognak ilyen szart beadni,élek amíg élek alapból,aki meg beadatja magának arra kíváncsi leszek pár év múlva mennyire lesz egészséges,de kívánom hogy ne legyen igazam:)
2020. okt. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
42%

Nem bízom az oltásokban.

Nem adatnám be magamnak.

Aki akarja az nyugodtan adassa be magának. . De én úgy gondolom, hogy az immunrendszernem meg van a maga ellenálló képessége nem kell ezt tönkretenni és elnyomni,, gyógyszerekkel''. Ha erős leküzdi a betegségeket. Ha nem, akkor így jártam. Természetes szelekciónak hívják.

2020. okt. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

#5-ös: ja értem, a világ összes újságírója hazudik, csak jóskapista a youtubeon mondja meg az igazat.

"én hiszek amiben hiszek" - ez asszem jól összefoglalja. A sok hit mellé néha egy kis gondolkodást is bepróbálhatnál, csak a változatosság kedvéért.


#6-os: a vakcina nem gyógyszer, és végképp nem nyomja el az immunrendszert - pont az a funkciója, hogy felkészítse azt egy jövőbeni fertőzésre.

2020. okt. 7. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Shai-Hulud ***** válasza:
41%

"Nem bízom az oltásokban.

Nem adatnám be magamnak."


Ugye te nem bénultál le gyermekbénulásban (köszönhetően a szabin-cseppeknek)?

Ugye nem volt sem diftériád, sem szamárköhögésed, sem merevgörcsöd? Akkor te is kaptál Di-Per-Te oltást.

TBC-s sem lettél, igaz-e? Akkor a BCG oltás is jól működött.

Ugye a bárányhimlő is elkerült? Akkor ez ellen is kaptál oltást 16 hónaposan.

És ha jól látom, fertőző májgyulladásban sem szenvedsz, hiszen beoltottak Hepatitis B oltással ellene.


De tudom, te nem bízol az oltásokban...

2020. okt. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
19%
Rovid ido alatt osszedobott? Kedves primitiv kerdezo. Azert igerik jovo ev kozepere?
2020. okt. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves primitív #9-es válaszoló.


Az eddig meglevő, különböző betegségek elleni védőoltásokat tudomásom szerint 4-5-6 (vagy volt hogy még több) évig tesztelik hogy valóban nem okoz-e hosszú távon sem komolyabb problémát!


Ezen idők alapján az alig 1 év alatt létrehozott oltás nyugodtan hívható összedobottnak!


Ebben az 1 (másfél) éves fejlesztés/tesztelés alatt k*vára fogalmunk sem lehet hogy mik lesznek a hosszabb távú következményei!

2020. okt. 7. 21:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!