Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Az epilepszia lehet?

Almaxd kérdése:

Az epilepszia lehet?

Figyelt kérdés

Szoval nem akarok regényt írni, a lényeg hogy mostanában arra lettem figyelmes hogy ha például sokáig fekszem vagy ülök és hirtelen felállok és nagy levegőt veszek akkor konkrétan egy 10-15 másodpercre elájulok, nyilván lehetne ez amiatt is hogy ahogy hirtelen megmozdulok úgy hirtelen nem jut elég vér az agyamba, de a baj azzal van hogy konkrétan furcsa mozgásokat produkálok ez idő alatt pl harapgálom a nyelvem meg mozgatom a kezem és ezt csak akkor veszem észre amikor már ujra magamnál vagyok, közben teljes képzavar van, csak valami furcsa emlékek meg gondolatok villannak be, de amint magamhoz térek, elfelejtem hogy ezek mik voltak. Utána néztem és konkrétan az epilepsziarohamnak van egy ilyen fajtája, amikor az ember rángatózik kicsit, csak azt furcsállom hogy ezt én magam tudom előhívni, és ezt nem értem, amióta rájöttem hogy mitől jön elő azóta óvatosabb vagyok, de furcsállom hogy elő tudok hozni magamnál egy epilepszia rohamot...?


Segítsetek hogy ezzel mit kéne csinálnom, mert félek és össze vagyok zavarodva



2020. okt. 11. 21:54
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nem epilepszia. A lányomnak az van, ne tudd meg mennyivel durvább!


Sipirc dokihoz.

1) Amíg bejutsz hozzá, duplázd meg a napi vízfogyasztásodat.

2) Figyeld meg, hogy amíg ülsz: be van-e feszülve a vállad/nyakad/végtagjaid.

2020. okt. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az epilepsziának sok fajtája van. Ez is lehet az. Érdemes orvoshoz fordulni vele.
2020. okt. 11. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, ez a vérnyomásod. Fél világnak van ilyem, ha gondolod nézesd meg de ez semmi komol
2020. okt. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, bocsi nem olvastam elég részletesen. Ez talán lehet enyhe epilepszia, de nem hinném, azért nézesd meg
2020. okt. 18. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!