Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok 16 eves srac vagyok 1 hete buliba kicsit tultoltam a cigizest (amúgy nem vagyok dohanyos) és azóta fáj a torkom gombocerzetem van és faj a nyakam meg a fülem
2020. okt. 12. 21:42
 1/3 A kérdező kommentje:
És hogyha gégerák akkor az a műtét után ujra teljes normalis eletem lesz vagy....?
2020. okt. 12. 21:59
 2/3 anonim ***** válasza:
Jezusom :D Irtal mar ki errol kerdest szerintem, ott is kaptal egy csomo valaszt.Hideg volt,cigiztel, megfaztal. Ha ennyire aggodsz, orvoshoz miert nem mentel el?
2020. okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Lehet torkod van begyulladva, attól lehet gombócérzés, és füled is fájhat ha valamilyen nátha vírusod van, persze stressztől is lehet gombócérzés, nagyon ráparáztál erre gégerákra, az nem lesz egyszeri alkalom miatt.
2020. okt. 13. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!