Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Nyomás a tarkóban?

Nyomás a tarkóban?

Figyelt kérdés
Sziasztok.A problémám az, hogy pár napja nyomás van a tarkómba ami az arc csontban és fejben is jelentkezik. A napokban voltam kivizsgáláson, vérvétel, ct negatív lett az EKG eredményem is.Sokszor a hátam közepe is fáj. A tarkóm közepén lévő izomnál érzem a nyomást, illetve a bal vállnál, lapockámnál. Hányingerem is van miatta néha, és néha kar zsibbadás ha jobban felemelem.Lehetséges hogy stressz, vagy akár a nyaki gerincemmel van a baj a rossz tartásom miatt vagy éppen a rossz pózban lévő alvás miatt? Esetleg alacsony vérnyomás? Novemberben van időpontom a fejfájás ambulenciára. Szerintetek mi lehet? Amúgy 20 éves nő vagyok. Tanácsokat, és ötleteket várok.Van valakinek hasonló problémája?

2020. okt. 15. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem szinte ugyanilyen probléma, csak tarkó helyett a fejembe van nyomás, és engem gyerekkórházban vizsgáltak, ahol azt mondták hogy túl hanyag a testtartásom
2020. okt. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló neked is javasulták a fejfájás ambulenciát? Sajnos ez az egész hatással van az életemre, nyugtalan vagyok és sokszor ha társaságba vagyok már az is zavar. Sokszor már a legrosszabbra gondolok.
2020. okt. 15. 18:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondták hogy próbáljam meg kiegyenesíteni a hátam, tartsam jól a testtartásom. Engen is nagyon zavar, de ha vérvételed,ctd ekgd negatív lett akkor semmi komoly bajod nincs :)
2020. okt. 15. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Sokszor így érzem, hogy mindjárt elpattan egy ér vagy agyvérzést kapok annyira nagy a nyomás.Lehet az idő, a sok stressz is belesegít. Bárcsak minden olyan egyszerű lenne.
2020. okt. 15. 18:19

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!