Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » SOS!! miért fáj a csontom?

SOS!! miért fáj a csontom?

Figyelt kérdés

Eddig is fájt 2-3 havonta 1x az alkaromban lévő csont, (hasogat a fajdalom mikor fáj) nem izomláz, nem az idegek fájnak, nem a bőr... hanem belul, a csontom, amivel nem tudok mit kezdeni, mert nem mulik el egyszeru krémtol, vagy bármi kulsőleges dologtol, most nagyon rossz, jol birom a fajdalmat, tenyleg nagyon jol, de mar sirni tudnek...

Nem megoldast varok, csak ha valaki tudja mi ez, kérem, irja meg!!😭😭😭😭

18 eves lany vagyok, de arra gondoltam, esetleg csontritkulas? Csak ahoz eleg fiatal vagyok, nagyon szeretném tudni, hogy mi ez😭😭😭


2020. okt. 17. 04:54
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy ez a jellegu fajdalom időnkent barhol elo szokott jonni, csak ritkan..es leginkabb végtagokban
2020. okt. 17. 04:55
 2/5 A kérdező kommentje:
Elnezest, kozben utanna is olvastam, hogy a csontritkulasnak nincsenek ilyen tunetei😅 elnézest kérek, nem vagyok tisztában ezekkel a doggokkal😔
2020. okt. 17. 05:00
 3/5 anonim ***** válasza:
60%
Nem sírdogálni kell hanem orvoshoz menni. Tuti nem csontritkulás ennyi idősen. Ezt itt senki nem tudja diagnosztizálni neked. Kb bármi lehet komoly baj is. Nem várnék a csodára
2020. okt. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Lehet csonthártya gyulladás, de az ínhüvely gyulladás is mély fájdalmat okoz. És még biztos van számtalan más betegség is, ami hasonló tünetekkel járhat. Ellenben online, ennyiből szakképzetlen emberek nem fognak tudni diagnosztizálni. Menj el mihamarabb orvoshoz, hogy elmúlhasson, lehetőleg szövődmény nélkül. Elsőre háziorvos, ő majd ad beutalót megfelelő szakrandelésre.
2020. okt. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
szerintem szakképzettek sem :) Orvos!
2020. okt. 17. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!