Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen gyógyszert lehetne...

Milyen gyógyszert lehetne szedni otthon a Covid-os tünetekre?

Figyelt kérdés

Milyen gyógyszert lehetne szedni otthon a Covid-os tünetekre?

Algopirint miért nem?



2020. okt. 18. 20:50
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Algopyrint lehet, illetve paracetamolt is. Ibuprofent viszont nem lehet. Sok pihenés, folyadék vedelése, multivitamin ajánlott.
2020. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért ne lehetne? Tüneti szereket tudsz szedni.
2020. okt. 18. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

#1: ezt is cáfolták már.

A Commission on Human Medicines nevű bizottság által készített felülvizsgálat ugyanakkor megállapította, hogy nincs olyan bizonyíték, amely szerint az ibuprofén szedése súlyosbítaná a koronavírus okozta tüneteket, vagy hajlamosabbá tenne valakit arra, hogy elkapja a kórt.

2020. okt. 18. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm az információt, nem tudtam róla. Úgy látszik le vagyok maradva. :)
2020. okt. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Jöhetnek még.

Ingluenzás tünetre mit?

2020. okt. 18. 21:10
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Amit az orvosod vagy a patikus ajánl.


Én náthára aszpirin komplexet szoktam és azt is spájzoltam be erre a szarra is tavasszal.

2020. okt. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%
Az Ibuprofenes professzornos remhir kamu volt. Igazabol semmi nem hasznal Covidra, de a szokott fajdalomcsillapitokat szabad, es ha valos forrasra rakeresel, Ibuprofent pont hogy szabad szedni.
2020. okt. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Neocitran és Kalmopirin ezt szedem, de szart sem ér. Tüneti kezelés csak. efekvés előtt bevettem, éjszaka csak úgy lángolt mindenem, másnap reggel 40 fokos lázra keltem. Szedem C és D vitamin, 5. napja szenvedek, már kezdek kijönni belőle.
2020. okt. 20. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!