Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tudok tenni izom/ vagy...

Mit tudok tenni izom/ vagy idegbecsípődés esetén?

Figyelt kérdés

2 hete a bal lapockám alatt valami izom vagy ideg becsípődhetett, azóta fáj, már a bal karom és kézfejem is zsibbad. A fájdalom nem enyhül, megkeseríti a mindennapjaim.

Reumatológiára NOVEMBER végére kaptam idópontot, a háziorvos felírt flector kenőcsöt, mondanom sem kell, semmit nem ért. Vettem be cataflamot, nem nagyon bírok más fájdalomcsillapítót allergiák miatt, semmit nem ért. Elmentem köpölyözésre, 2 napig enyhülést éreztem, utána vissztért, jobban fáj. Mozgok, sportolok, mégsem műlik.

Segítsetek kérlek, november végéig ebbe belehülyülök, mégcsak október 19.van..

Mivel kenjem, mit csinálhatok?

Maszek rendelésre nincs pénzem, csak sztk.

Köszönöm.



2020. okt. 19. 14:21
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Izomlazítót írt fel nekem becsípődéskor háziorvos, szerintem beszélj vele telefonon, hogy késői időpontod van és nagyon szenvedsz.
2020. okt. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen, megpróbálok még egyszer elmenni a háziorvoshoz, de Ő adta a beutalót a reumatológiára is, de ki gondolta volna, hogy ott ennyit kell várni egy ellátásra.

Az biztos, hogy a Flector kenőcs semmire nem volt jó.

2020. okt. 19. 15:17
 3/8 anonim ***** válasza:

Próbáld ki a flector tapaszt.

Nálam bevállt.

2020. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm! A Flector tapasz jobb, mint a kenőcs?
2020. okt. 19. 16:08
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Sokkal. A kenőcs nekem sem használt.

Illetve még a crotalgin forte egy nagyon hatékony fájdalomcsillapító, azt te is használhatod nyugodtan, nincs benne kemikália, csak gyógynövények, és két féle kígyóméreg.

Abból viszont csak a fortét szabad megvenni, ha nincs akkor át kell menni másik gyógyszertárba.

Árban párszáz Ft a különbség, hatásfokban viszont ég és föld.

2020. okt. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Azt a crotalgin forte- t is kérhetem bármelyik patikában? Olyasmi ez, mint a tigris tapasz? Azt régebben próbáltam, de szinte sehol nem látok.
2020. okt. 19. 17:43
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Bármelyikben, ez egy kenőcs.

De csak a forte. (saját tapasztalat)

2020. okt. 19. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a tanácsod!
2020. okt. 19. 19:31

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!