Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milyen emberi tulajdonság(bete...

Milyen emberi tulajdonság(betegség, sérülés)az amikor egy ember életvezetési és szociális készségei szinte nagyon gyengék és nem megfelelőek!?

Figyelt kérdés

Emberi életvezetési és szociális készségeim gyengék és emiatt mondjuk nem tudok boldogulni az életemben halálom napjáig önállóan!?

Ennek mi bno-kóddal a hivatalos megnevezése!?

Mi az elnevezése?



#szociális #készség #emberi #Életvezetési #Gyengesége
máj. 12. 23:17
 1/3 Duke81 ***** válasza:
34%

Nem tudom, hogy ez betegség e de mint tulajdonság én ezeket egyszerűen csak úgy hívom : bal*asz.

Bocsánat az összes sértettől!

máj. 12. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Én vagyok az érintett egyén-személy.

De ezért egy valakit le balfaszozni tisztelt felhasználó.

Nem tudom magam sem mi állhat a háttérben biztos, hogy nem csak a pszichotraumák.Már autizmus spektrum zavar szorongásos személyiség zavarok depressziós minden címkét megkaptam eddig is és ezután is.

máj. 12. 23:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Ennyibol nem lehet megmondani. De akkor mar jartal orvosnal, o tud bno-t mondani, ha erre vagysz. Amugy is szeretnek ezekkel dobalozni. De szerintem menj terapiara egy jo pszichologushoz, biztos tud segiteni, h ezek enyhuljenek. Legalabbis ha nem autizmus. Abban az esetben nem tudom, mi van, gondolom specko szakembert/csoportot kell keresni.
máj. 13. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!