Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Miért van az hogy iszok de kb...

Miért van az hogy iszok de kb 15perc után wc-zek?

Figyelt kérdés

Sajnos (Pánik beteg vagyok) és ráadásul nem szoktam sokat inni...

Egy nap örülök ha meg iszok 1 liter folyadékot úgy hogy 100 kg vagyok...

Enni se eszek sokat amúgy inkább csak este szoktam...

És most megint rosszul vagyok és kivan száradva a szám meg a fejbőröm is látszik hogy száraz... arcom is néha hámlik... Evés után vagy mikor érzem hogy szomjas vagyok akkor iszok de az semmi... mert ahogy néztem nekem igy 100kg al 27 évesen 3-3,5 liter vizet kéne innom... de ahogy megiszom kb 15 percen belül kimegy és víz tiszta színe van... de egyszerűen nem érzem hogy kellene innom... mit kéne tennem h megmaradjon a víz? Vagy ez természetes hogy gyorsan át fut rajtam a víz hogy minél előbb kiszűrje azt ami kell a szervezetemnek? Nyugtatót szedek napi 2x de mielőtt pánik beteg lettem volna akkor is ugyan ez volt... mármint h nem tudok vagy elfelejtek inni... a válaszokat előre is köszi! Ha van segítőkész pszichológus aki segítene nekem mi bajom lehet pánikkal kapcsolatban azt is meg köszönném!



#pánik #Vizelet probléma
2020. okt. 19. 16:03
 1/10 anonim ***** válasza:
Ilyen folyadékfogyasztás mellett koncentráltnak, sárgának kellene lennie a vizeletnek. Ez azt jelenti, hogy a veséid kezdenek leállni, legalábbis képtelenek a tisztításra. Mielőbb fordulj orvoshoz!
2020. okt. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Úgy is sárgának kell lennie hogy 15 perc múlva jön ki? Mert amúgy sárga szokott lenni csak az utóbbi 2 nap ban iszok folyamatosan és már szinte jön is ki.
2020. okt. 19. 16:12
 3/10 anonim ***** válasza:
Alapból nem kellene, hogy 15 perc múlva kijöjjön.
2020. okt. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Elozo vagyok, az utobbi napokban tobbet iszol? Ha igen, mennyit?
2020. okt. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

2 napja iszok de kb semmit nem eszek szóval üres a hasam... és meg iszok mondjuk 0.5 L-t egy jo 3 perc alatt és egyszerűen végig megy rajtam majd fél óra/óra múlva iszok 3 decit utána abba hagyom egy időre... és elölről az egész.

Ha eszek valamit akkor egy kicsit több ideig marad bent

2020. okt. 19. 20:02
 6/10 anonim ***** válasza:
Elozo valaszokat iro vagyok. Akkor megsincs bajod, csak kihagytad ezt az infot. Ha egyszerre nagyobb mennyisegu vizet iszol, ugy hamarabb tavozik a szervezetbol. Tul sok vizet kell megszurnie a veseidnek, igy inkabb atengedi azt. Probalj meg fokozatosan inni, pl. ahogy en csinalom: egy korty viz 5 percenkent, esetleg egy jo nagy pohar orankent.
2020. okt. 19. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Próbálom megfogadni de egyszerűen olyan nehéz betartani... ha nem eszek szerintem el is felejtek inni... csak akkor jut eszembe mikor már a fejem fáj és cserepes a szám és hámlok...
2020. okt. 19. 20:18
 8/10 anonim ***** válasza:
Megszokas kerdese. Sajnos a vizet potolnod kell, megha rosszul is vagy tole. Aktivitastol fuggoen minimum 2 liter viz szukseges, mivel egy fekvobeteg 1.5 liter vizet ad le egy nap. Ennyit mindenkeppen potolni kell, azonban az etelek is tartalmaznak eleg sok vizet, pl. a hus 70% nyersen, zoldsegek, gyumolcsok szinten 70 felett tartalmaznak. Vegyel esetleg szirupot vagy multivitaminos pezsgotablettat, hatha segit.
2020. okt. 19. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Rendben köszönöm a tanácsot! :)
2020. okt. 19. 20:33
 10/10 anonim ***** válasza:
Miert nem eszel? Igy nem fogsz lefogyni
2020. okt. 20. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!