Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Volt akit szoptatás alatt...

Volt akit szoptatás alatt műtöttek végbélrepedéssel?

Figyelt kérdés

Másfél éves a gyerkőcöm, és valószínűleg hamarosan lesz egy végbélrepedés műtétem. Mivel szörnyűségeket hallottam a műtét utáni időszakról, azon gondolkodom, hogy talán jobb lenne elválasztani, hiszen ülni se tudok majd és fájdalomcsillapítóból is jó lenne ha tudnék erősebbet bevenni.

Van aki így járt? Milyen volt szoptatás mellett a műtét utáni időszak?

Helyrejöttél vagy kiújult?



2020. okt. 20. 11:16
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt az orvosoddal kellene megbeszélni, a horrortörténetekkel ne foglalkozz, a legtöbb embernek az a "dicsöség", ha minél borzasztóbb szorikat mesélnek!
2020. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
* sztorikat
2020. okt. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Neked volt már ilyen műtéted?
2020. okt. 20. 11:45
 4/6 anonim ***** válasza:

Ez a mütét kb olyan, mint a gátvarrás volt szülés után, nem kell elhinni a horrormeséket!

Másrészt másfél évesen már nem probléma az elválasztás, eleve ideje lenne.

2020. okt. 20. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Jaj nekem a gatmetszes remes volt. Igaz mondjuk en repedtem mellette. Es beteg voltam, kohogorohamokkal. Szornyu volt xD
2020. okt. 20. 19:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Még mindig azt tudom mondani, az orvossal beszéld meg
2020. okt. 20. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!