Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » FNH eltűnhet????

FNH eltűnhet????

Figyelt kérdés
2016-ban kiderült, hogy a màjamon van egy jó indulatú daganat. Teendő nincs vele, viszont azt javasoltàk érdemes fél évente ellenőrizni a mérete miatt. 2017-ben még voltam vizsgàlaton, nem nőtt. Aztàn az élet úgy hozta(költözködés, stb.), hogy nem is törődtem vele. Ma elmentem megnézni. Az uh-on az orvos közölte, nincs semmi a màjamon. Érdekes..... Debrecenben elmondtàk, ez nem múlik el magàtól. Figyelni kell a mérete miatt. Akkor most csoda történt???? Vagy Győrben tényleg nem tudnak semmit a dokik???
2020. okt. 20. 12:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Sajnos meg maganrendelesen is van, hogy az orvos nem figyel. Nekem a mehemen mioma van, egyre csak novekszik, es az akkori orvosomat ugy kerdeztem meg ultrahang kozben, es a mioma? Annyit mondott, nincs. Mikozben o is tudta, hogy nem mulik el nyomtalanul felev alatt egy nagy mioma. Mashoz mentem, nemcsak latta, de nagyobb is volt.

En megnezetnem mashol is. Ha nem azonnal, akkor is egy evnel nem kesobb.

2020. okt. 20. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Azért felhàborító. Van egy koponya MR felvételek,ami àllítólag teljesen negatív. Ezek utàn higgyem el? De ki tudnà nekem megnézni? Milyen orvos?
2020. okt. 20. 13:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!