Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Meddig nem fogom érezni az...

Meddig nem fogom érezni az ízeket,szagokat?

Figyelt kérdés

5 napja fáztam meg,azóta sok tünetem lett,orrdugulás,torokfájás,szagok,ízek elvesztése,láz stb...még sose volt ilyen,pedig már sokszor voltam beteg,de nagyon rossz,hogy bármilyen finom kaját eszek,semmit nem érzek belőle.

Kb mennyi időre lehet számítanom?

Az orvos csak 10 napra írt ki + gyógyszereket írt fel,ennél többet nem tudok.


2020. okt. 21. 20:43
1 2
 1/19 Ibw4x ***** válasza:
Változó. Valakinek 3-5 nap, 3-5 hét, de ismerek olyat, akinek 5 hónap után sem jött még vissza.
2020. okt. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Értem. Ez mitől függ? Kor,betegés típusa?
2020. okt. 21. 20:51
 3/19 anonim ***** válasza:
Nekem eddig, ha volt ilyen, csak pár napig tartott. A szaglásodat veszíted el ilyenkor tulajdonképpen. Ízek nincsenek szagok nélkül. Ilyenkor érezzük igazán, hogy az ételeknek nincs is íze, csak szaga.
2020. okt. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
95%
Ez nem megfazas, surgosen covid-19 tesztet kene csinalni.
2020. okt. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem többször volt már ilyen jó kis megfázás alkalmával. Kb. 4-5 napig szokott tartani.
2020. okt. 21. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

Hát igen,épp ettől félek,az orvos konkrétan csak kiírt 10 napig,meg felírt egy gyógyszert,ami alig használ,és kész.

5. napja hogy szenvedek. Eddig,sose volt ilyen,hogy nem éreztem volna az ételeket,ha beteg voltam,ha nem,soha.

Szerintem kötelessége lett volna felírni egy covid tesztet,ha már hasonló tüneteim vannak.

2020. okt. 21. 21:31
 7/19 anonim ***** válasza:
te nem megfáztál hanem kovidos vagy!!!
2020. okt. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
hááát azt én is gondoltam :D csak olyan bánat orvosom van,hogy látjátok mennyire van a helyzet magaslatán,és ilyenkor most mi a teendő? Hívjam fel én,és kérjek tesztet,vagy mit csináljak?
2020. okt. 21. 22:03
 9/19 anonim ***** válasza:
És mivel lenne másabb a helyzetrd ha lenne egy pozitív teszted?
2020. okt. 21. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Akinek hasonló baja van jó lenne ha megírná, hogy neki hány napig tartott.


Nekem holnap lesz 6 napja, és kb lelkiekben megborulok tőle, én nagyon jól éreztem a szagokat, és konkrétan ízfüggő vagyok.


Csak muszájból eszek így, de szörnyű.

2020. nov. 4. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!