Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Remélem nem vagyok szivbeteg?

Remélem nem vagyok szivbeteg?

Figyelt kérdés

Sziasztok 3 gyerekes anyuka vagyok. Az ekezetekert előre bocsánatot kérek. A problémám 3 évvel ezelőtt kezdődött. Egy délután a tv t néztük amikor is fulzugas halál félelem kéz szaj zsibbadás jött rám. Párom ki hívta a mentőt de nem találtak semmit a stresszre fogtak.azota folyamatosan panikolok rettegek hogy megfogok halni a szivveresem sokat szabálytalan. Néha mintha kihagyna egy ütemet a szívem most meg például pár perccel ezelőtt olyan volt 2 szívdobogás mintha majd késett a nellkasombol. Folyton figyelem a szivveresem félek h meg áll éjjel.

Lefekveskor a legrosszabb.

Ahogy van egy kis időm egyből a pulzusom figyelem. Kapcsolatom romokban.

Allando veszekedés nap mint nap.

A gyerekek, az én nyakamba szakadt minden. Van h egész nap rossz a kozerzetem máskor meg órákat nincs semmi bajom.

Félek menni a gyerekekkel menni bárhova mert attól félek ott leszek rosszul.

Kikeszulok teljesen. Félek hogy megall a szívem éjjel. Ha valami fáj vagy érzek valamit azonnal rakeresek a Googleba


2020. okt. 21. 22:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Ha ennyire félsz, a 3 év alatt miért nem vizsgáltattad ki magad? Ha pedig ezt megtetted és nem találtak problémát, de még mindig félsz, irány a pszichológus. Nem kell túlbonyolítani.
2020. okt. 21. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

3x voltam házi orvosnál csak EKGt csinált.

Magne b6ot írt h szedjem. De semmi változás nincs.nem küldött a kardiológiara

2020. okt. 21. 22:34
 3/20 anonim ***** válasza:
Akkor váltsd le a háziorvosod, a másiktól pedig kérj beutalót kardiológiára, ott pedig 24-48 órás holter-vizsgálatot.
2020. okt. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
egy hisztaminintolerancia tesztet sem árt csinalni
2020. okt. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
De mégis mennyi lehet rá az esély h szivbeteg vagyok? Rettegek tőle.
2020. okt. 21. 22:47
 6/20 anonim ***** válasza:
Jézusom, sok száz millió ember van, aki szívbeteg, mégsem csinál belőle ekkora problémát. Ha annyira aggódnál, már rég lenne diagnózisod. Irány az orvos és a problémád megoldódik.
2020. okt. 21. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Csak jövőre kapok időpontot a kórházba.

Magan rendelesre nincs több tízezrem.

2020. okt. 21. 22:52
 8/20 anonim ***** válasza:

Ezek pánikrohamok lehetnek. Ha a szivednek lenne komoly baja, 3 év alatt már rég kórházban kötöttél volna ki.

Egyszerűen stresszes vagy. Ne parázz, pihenj amennyit csak lehet. Nincs a szivednek baja, de ha folyton aggodsz, figyeled magad, a szorongásod állandosulni fog.

A hisztamin intolerancia és sziv holter vizsgálat petsze nem árt, de én biztos vagyok benne, hogy idegileg van. Átmentem én is ezen.

2020. okt. 21. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Attól félek hogy ha elmegyek valahova biztos rosszul leszek.

Félek h alvas közben leall a szívem. 3 pici gyereket nevelek nem szeretnék még meghalni.

Este a legrosszabb amikor már lefekszem.

2020. okt. 21. 23:00
 10/20 A kérdező kommentje:
Hogy sikerült lekuzdened?
2020. okt. 21. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!