Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fáj belülről a szemem arcüreg...

Fáj belülről a szemem arcüreg gyulladás miatt mit csináljak hogy megszünjön a fájdalom ?

Figyelt kérdés

Arcüreg gyulladásom van és nagyon fáj a szemem belülről

Mit csináljak vele?

Bármi tipp?

Tableta? Tea? Gyümölcs bármi jöhet

Köszi


2020. okt. 22. 22:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Infralámpa csodákra képes ha nincs akkor kamillás gőzölés. Utobbival óvatosan ne égesd meg magad.
2020. okt. 22. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nem tudom mi az a infralamba

Egy órája gozoltem magam és nem nagyon lett jobb...

2020. okt. 22. 22:53
 3/5 anonim ***** válasza:

Bevallom, ilyenkor nekem csak a fajdalomcsillapito segit, es par nap mulva ki szokott urulni a valadek, a torkomon keresztul csorog le. Kronikus, ujra es ujra visszater. Nem tudom, a tied akut-e, de a Nurofen nem art. Aztan ha akut, es kapsz ra gyogyszert, addig kibirod.

Nekem a koponyam alakja miatt egyik oldal visszateroen faj.

2020. okt. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Te tényleg ilyen tehetetlen vagy? Keress rá a neten a infralámpára, minjárt rendelhetsz is egyet. A legolcsóbb is jó. Nagyon hasznos dolog megfázásos időszakban. Egyébként te mit gondolsz, ha beteg vagy és egyszer használsz valamit azonnal elmúlik minden bajod. Ilyen a világon nincs. Mondjuk az orvost is felhívhatod.
2020. okt. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nem tényleg nem hallottam még infralámpárol

És egyébként nem gondoltam hogy egy gőzöltetés után minden jó lesz

Dee hadjuk

Köszi a segítséget

2020. okt. 23. 11:07

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!