Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Szaglásom, ízlelésem megszűnt,...

Szaglásom, ízlelésem megszűnt,lehet hogy covidos voltam?

Figyelt kérdés
Ifjabb koromban sszinte mindegyik megfazasnal, influenzánál elment az ízlelésem, meg a szaglásom is. Lehet, hogy akkor én már átestem a covid fertőzésesn és védett vagyok? Mert a későbbi megfázásaim során ez a tünet többé már nem jelentkezett.

2020. okt. 24. 04:03
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
55%
Jesszusom!! 😄 Kedves Kérdező!Immunis vagy. Nyugodtan menj koronavírusosok közé. Ott a helyed mellettük!!Én mondom! 😅
2020. okt. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
44%
A kérdezőnk kicsit butuska lehet. Koronavírusok voltak mindig, érted ? Az nem ugyanaz, min a SARS-Cov2 , ami most arat! A nátha vírus is koronavírus , ha jól tudom.
2020. okt. 25. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Biztos, tuti! Látod ez is azért van mert nem hordod szakszerűen a maszkodat.
2020. okt. 26. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
33%

Kérdező!

Én azt olvastam, hogyha valaki megkapja ezt a fajta koronavírust, ami most van, az csak kb. 45 napig védett. Hogy ez igaz-e vagy sem, ki tudja biztosra? Egyáltalán...olyan összevissza híreket lehet olvasni, hogy nehéz kiválogatni, mi igaz és mi nem.

Amúgy régebben, mikor csak erősen meg voltam fázva, tehát nem úgy, mint te, -hogy izomfájdalmaid voltak, meg magas láz-, akkor nekem is elment olyan 3-4 napra a szaglásom, és ezzel együtt az ízérzésem is.

Viszont jó ideje nincs ilyen tünetem, ha megfázom.

Anyám gyerekkorában a padlásról esett le, és durván összetörte az orrát, onnantól kezdve úgy élte le az életét, hogy sem szagokat, sem ízeket nem érzett. Azzal együtt jól tudott főzni, bár ő maga nem nagyon evett, csak annyit, ami az életben maradáshoz kell. Épp azért, mert nem volt ízérzéke.

Szóval ennyi alapján szerintem senki nem tudja megmondani, hogy védett vagy-e a Covid ellen.

2020. nov. 3. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:

34, ha nem értetted meg a kérdést, miért írsz ekkora hülyeségeket?

Leírta egyértelműen a kérdező, hogy nem volt koronavírusos, legalábbis nem tud róla, és hogy "szerinte" a náthája miatt védett rá...

2020. nov. 3. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

"Lehet, hogy akkor én már átestem a covid fertőzésesn és védett vagyok?" Ez a kérdésének a vége.

Elképzelhető, hogy rosszul értettem, de szerintem nem írtam hülyeséget.

Másrészről meg nem hiszem, hogy bármivel is okot adtam volna neked arra, hogy ebben a hangnemben írj választ.

2020. nov. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!