Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Agyi aneurizma mellett lehet...

Agyi aneurizma mellett lehet dolgozni?

Figyelt kérdés
Édesanyámat 17 évvel ezelőtt műtötték agyi aneurizma miatt. Azóta nem volt vele gond. Rokkant nyugdíjas. Most olyan helyzetbe került, hogy muszáj lenni dolgoznia, 4 órás ülőmunka lenne. Az üzemi orvos azt mondta ha kap olyan papírt hogy dolgozhat felveszik. A kérdésem az lenne, van e olyan aki dolgozik ilyen betegséggel vagy ismer olyat? Félünk hogy nem kap ilyen papírt az orvostól akihez november 20.-ára van időpont.

2020. okt. 26. 09:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet vele dolgozni
2020. okt. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Kérdés milyen következményei lettek a betegségnek. A leírtak alapján anyukadnak már nincs aneurizmája mert megműtötték magyarán meggyógyult. Nem világos mi miatt van leszázalékolva? Apukámnak a mellkasában volt. Őt is műtötték azóta éli az életét mint korábban. Nincs leszázalékolva csak nehéz dolgokat nem emelhet, ennyi.
2020. okt. 26. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Bizonyos mértékig mozgás korlátozott. A lába miatt, de mivel ülőmunka ezért azt nem befolyásolja. Komolyabb következménye nem lett szerencsére, a vérnyomására szed gyógyszert. Ennyi.
2020. okt. 26. 10:49
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem értem miért jössz itt egy 17 éve történt dologgal.
2020. okt. 26. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Azért mert úgy volt, ma kezd a munkahelyen, előtte be kellett mennie az orvoshoz, aki emiatt elküldte, hogy szerezzen majd olyan papírt hogy dolgozhat ezzel. Kíváncsi lettem volna a tapasztalatokra, hogy megfogja e kapni az engedélyt.
2020. okt. 26. 11:00
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem itt nincsenek jósok. De a leírtak alapján igen.
2020. okt. 26. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!