Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mit tegyek? A jelek szerint...

Mit tegyek? A jelek szerint tüszős mandula gyulladásom van. Viszont nincs se lázam, se semmi más tünetem.Csak egy kis helyen van rajta tüsző, a többi helyen úgy látom már nincsen. Milyen gyógynövényeket ajánlatok rá?

Figyelt kérdés
Eddig észre se vettem, csak annyit éreztem, hogy egy hete valamiért kapart a torkom, Erre ittam rengeteg erős friss gyömbért teát és mézet. az utóbbi két napban éreztem, hogy amikor nyelek akkor valami nincs rendjén. megnéztem alaposan és lehetett látni rajta a tüszőket, illetve a helyét nekik, mivel csak 2 apró tüsző van, ahonnan hiányzik az olyan mintha egy kráter lenne s mandulámban, több helyen több kis ponton, mert már nincs benne genny, csak egyetlen egy icipici helyen van ma este már ez normális? Sajnos a háziorvosom biztos, hogy nem fogom tudni elérni…Talán e-mailben és talán reagál rá egy hónap múlva ahogy anyukámnak. Emiatt mentőt azért nem hívnék.
2020. okt. 27. 18:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Nincs semmiféle gyulladásod, se tüszős, se mandula. Hipochonder vagy!

Igyál sok folyadékot, semmi bajod nincs.

2020. okt. 27. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát pedig van. Elég piros a torkom, Látszik a nyálkahártyámon is, és mondom két helyen van a mandulám on tüsző, és egy csomó kis kráter ami gondolom azért van ott mert ott már nincsen benne genny.
2020. okt. 27. 18:46
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen. Nem lehet, hogy mandulakő?
2020. okt. 27. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ui: Volt amikor betegség alatt jött elő kis hőemelkedés mellett. Mivel amúgy is szabin voltam, a háziorvoshoz csak időpontra lehetett menni, de nem vette fel a telefont senki, így én nem csináltam semmi különöset. Strepsilst meg Izlandi zuzmó tablettát szopogattam és meggyógyultam magamtól. Máskor is volt ilyen, mert mióta gyerekem van, én valahogy soha nem jutok orvoshoz és mégis meg szoktam gyógyulni. Persze ha magas láz van és nagyon beteg vagy, nem játék a tüszős mandula, de én ezekből kijöttem magam. Volt, amikor hónap kellett hozzá, de meggyógyultam. És mint mondtam, mandulakő is lehet.
2020. okt. 27. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Még csak hőemelkedésem sincsen szinte.... Gyömbér teára, Strepsilsre, fokhagymára nagyon jó reagál... Csak nagyon ijesztő, Nemtom mér ilyen lyukacsos és nagyon ijesztő emiatt. Csak én gondoltam azt hogy lehet hogy gennyes volt és kiesett vagyis kijött belőle? Más magyarázatot nem látok.
2020. okt. 27. 23:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Nekem is csak nézett nagyot a háziorvos, amikor egyszer eljutottam hozzá, azt mondta, fura hogy nincs lázam, mert a tüszős mandulagyulladás lázzal jár. Akkor nézelődtem a neten és találtam ezt a mandulakövet. De szerintem nekem nem mandulakő volt, csak én ritkán lázasodok be.
2020. okt. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!