Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Mi lehet a bajom?

Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a problémám, hogy a fejemben ilyen nyomás érzés van, folyton stresszelek a legapróbb dolgokon is, folyton nyugtalan vagyok. Állandóan pörögnek a gondolataim. Nem tudok lenyugodni. Ha ülök vagy fekszek folyton olyan érzésem van, hogy fel kell kelnem és sétálnom kell. Napközben az egyetlen dolog amivel le tudom foglalni az a film nézes. Nem tudok elmenni sehova mert folyton sétálnom kell. Alig birok végigülni egy ebédet. Figyelmem könnyen elvesztem. Kisebb memória problémák is előfordulnak. Úgy érzem felborult a biokémiai egyensúlyom is. Mindig 11 után tudok csak el aludni. Nem tudok kihez fordulni. Ez az állapot már hónapok óta fent áll Kérlek adjatok tanácsot. Előre is köszönöm a válaszokat.

2020. okt. 28. 19:57
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem szorongsz, ideges vagy, belső feszültség. Érdemes lenne megméretni a vérnyomásodat is. Sport kifáradásig, forró fürdő, nyugis filmek, zenék, könyvek segítenek.
2020. okt. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van,hogy folyton futni akarok,zenével. fél éve
2020. okt. 28. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Futást, biciklizést próbáltam de csak rosszabodtak a tünetek. Nagyon stresszelek, nem birom elhagyni a lakást. Nem tudom lefoglalni magam mással csak filmezéssel egésznap. Ez a nyomás érzés a fejemben is zavaró. Nem nyugtat le semmi, még egy forró fürdő se, vagy a kedvenc zenéim. Gondolataim is folyton pörögnek, mindig agyalok valamin. De nem tudom kihez forduljak. Nem tudok kihez fordulni. Minden nap pokol. Régen szerettem olvasni, de ma már nevetni se tudok semmin. Nem okoz örömöt az se ha egy barátomal találkozom.
2020. okt. 28. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Valamilyen pszichológiai problémád nem lehet? Esetleg ADHD? Én mindenképpen elmennék és kivizsgáltatnám magam mert később nagyobb problémáid is lehetnek. Lehet egy két gyógyszerrel lehet orvosolni és minden rendben lesz.
2020. okt. 30. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyértelműen stressz, szorongás valami miatt. Ugyanez volt nekem is a bajom. Én volt, hogy 2 napig nem aludtam, és 2 hét alatt fogytam 10 kilót.


Ami nekem segített.

Minden stressz okozó dolgot az életben le kell zárni. Tudom, nem egyszerű én sem tudtam 100%-ban. De a meditáció rengeteget segített. Forró fürdő, relax zene, csak gyertya világítás. Ilyenkor a tudat betegségét kell először gyógyítani. Ez nagyon fontos. Mert hosszú távon szervi gondok is lehetnek.

Gyógyszert amíg csak lehet kerüld. ( Xanax, fronton etc ) Nem segítenek, csak torzítják a gondolkodást.


Sport is jó lehet ha bírod. Menj el fuss, edz. Vagy a legjobb ha úszni négy valahová. Növeli az étvágyat, el fáraszt, meg nyugtat

2020. nov. 7. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!