Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Herpeszem van a szám szélén,...

Herpeszem van a szám szélén, hogyan tudom minél hamarabb eltuntetni? Nektek mi segített?

Figyelt kérdés
Azt hiszem boltban egy teszter rúzs miatt lett ez, és minél hamarabb el szeretném tüntetni. Itthoni praktikákat gondolok elsősorban. Előre is köszi!
2020. okt. 28. 21:03
A kérdező szavazást indított:
Herpesz
Eltüntetés
2 szavazat
 1/2 anonim ***** válasza:

Herpeszt nem rúzstól kapsz!


Vegyél Zovirax kenőcsöt a patikában. És már akkor kezdd el kenegetni mikor még csak érzed hogy ki fog jönni.

2020. okt. 28. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia.

Nekem sokat segített a citromfű áztatva. Van filteres verziója, azt a legegyszerűbb használni. Áztatod pár percig, majd ráteszed a herpeszre kb 10-15 percre. Reggel és este alkalmaztam, egyébként tapaszt tettem rá. Illetve egyszeri nagy dózis(talán 4000mg, de a betegtájékoztatóban pontosan le van irva) Aciclovir vagy Valacyclovir hatóanyagú gyógyszert alkalmaztam, amikor már tudtam, hogy ez bizony herpesz lesz.

2020. okt. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!