Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Milgamma kapszula vagy tablett...

Milgamma kapszula vagy tabletta valóban segít?

Figyelt kérdés

Már két éve szinte mindenem fáj. 50 éves vagyok.

Több alkalommal voltam reumatológusnál, de szinte szóba sem állt velem, csak kérdezte, kérek-e galván kezelést vagy nem. Egyszer kértem, se az nem segített. Elmondtam az orvosnak, erre megsértődött és közölte, hogy: ennyit fizet a TB. Tőle soha semmilyen tanácsot nem kaptam.

Voltam egy másiknál is, az azt mondta: "Ilyen az időjárás, mind reumásak vagyunk...." és ajánlott valamilyen fájdalomcsillapítót. Ennyi.


Most olyan állapotban vagyok, hogy ha lehajolok, alig tudok kiegyenesedni, az egész hátam fáj. Ha egy kicsit tornázok, utána még rosszabb. Ha takarítok, porszívózok otthon, a következő napon a jobb vállam és a nyakam annyira fáj, hogy egész nap nem vagyok képes még gondolkodni sem. Ugyanez a helyzet a lábaimmal és a térdemmel.

Porckopásra a térdemben most Donna port szedek, de úgy érzem, nem csak a térdemnél van baj. 3-4 éve még órákig tudtam gyalogolni, most viszont 10-20 perc gyaloglás után a lábaim is fájnak, mindenhol.


Nem hiszem el, hogy 50 évesen így kell élnem! Néha úgy érzem magamat, mintha rokkant lennék. Mindig szerettem sokat mozogni, de most a mozgás szenvedéssel jár.


Ha valakinek hasonló tapasztalata van és valamilyen gyógyhatású készítmény vagy gyógyszer segített, kérem írja le.

És a milgamma-val kinek milyen tapasztalata van? Gondolkodom azon, hogy kipróbáljam. A válaszokat előre is köszönöm!



2020. okt. 29. 14:08
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%

Pénzkidobás, helyette bármilyen magasdózisú komplex B-vitamin megteszi.

Egyébként a porcokra kollagént ajánlok C-vitaminnal

2020. okt. 29. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mennyi vizet iszol naponta?
2020. okt. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Én medrolt szedek, nem fáj tőle.
2020. okt. 29. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
0%
Gyűjtögetsz egy kis pénzt, és felkeresel egy magánklinikát.
2020. okt. 29. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Elegendő vizet iszom. Mire jó a Medrol?
2020. okt. 29. 14:30
 6/16 anonim ***** válasza:
Én is pont így élek. Nagyon sok helyen jártam, sok pénzembe került, hogy annyit megtudjak, hogy kopás, meszesedés van a gerincemben, ami gerinccsatorna szűkületet okoz. Ettől sok mindenem fáj, mert kihat a test több pontjára. Segítség nincs, csak egy kicsit vagyok idősebb nálad. A Dona drága és felesleges, kollagént szedj és tanulj meg együtt élni ezzel az állapottal. Én tegnap takarítottam, ma pihenek, mert csak a szempillám töve nem fáj. És ez így megy.
2020. okt. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ja még annyit...a Medrol szteroid. És a tornától én is rosszabbul vagyok. Keress egy neurológust, többet segít (talán) mint egy reumatológus.
2020. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Szteroid igen, de hatásos nagyon.
2020. okt. 29. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
És te mire kaptad?
2020. okt. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Rheumatoid arthritis,
2020. okt. 29. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!