Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Melyiket lenne célszerűbb...

Melyiket lenne célszerűbb szednem az Omega 3 hal olajat vagy pedig a Milgamma Neuro 100/100 mg-os tablettát?

Figyelt kérdés

Pszichiáterem generalizált szorongást állapitott meg nálam.

Szedek frontin 0,25-öt már 4 hónapja és azt mondta a pszichiáterem hogy szedjek Halolajat is. De ugyanakkor elhangzott a Milgamma Neuro is. Melyik a jobb és melyik mire való lenne?


Jelenlegi tüneteim az, hogy úgy érzem mint ha felment volna a vérnyomásom közben meg sehol semmi sem. Minden rendben van.


Nem tudom, hogy ezt hogyan tudnám legyőzni, hogy ilyen gondolatom ne legyen.


Mindn segitő választ előre is köszönök.


2017. ápr. 19. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Javultál valamennyit a 4 hónap alatt a Frontintól vagy nem?

Mert ha nem akkor váltani kell mert nem mindenkinél hat a frontin sem.

Rivotril ebből a szempontból jobb gyógyszer.


SSRI gyógyszert (antidepit) miért nem szedsz?

2017. ápr. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen javultam ez a vernyomasos dolog egy hete kezdodott el h hirtelen megemelkedett es azota is arra parazom h nehogy ujra felnenjen a vernyomasom. Sokszor igy erzem de semmi szerencsere nem. Antidepit nem tudok szedni egyszer irtak fel rexetint de rosszul lettem tole es nem is szedtem tovabb. Rivotrilrol hallottam de ugy tudom h joval erosebb mint a frontin.
2017. ápr. 19. 12:28
 3/3 anonim ***** válasza:

sokféle SSRI gyógyszer van nem csak a rexetin.

általában az asentra szokott a legjobban beválni


rivotril másképpen hat, pont ezért tud jobb lenni

és nem kell nagy mennyiségben szedni

én 0.5mg-ot szedek reggel fél meg délután fél tabletta

2017. ápr. 19. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!