Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Ma vették le a covid tesztet...

Ma vették le a covid tesztet délben, általában mikor szokott megjönni az eredmény?

Figyelt kérdés
Ha negatív most akkor lesz karantén vagy nem? Első éves egyetemista vagyok és besz@ratott most ez az egész, hogy nem tudom mikor mehetek újra. Kérlek segítsetek!

2020. okt. 29. 19:40
 1/7 Ibw4x ***** válasza:
100%
Ha negatív, akkor nincs semmi gond, mehetsz bárhova, ha pozitív, karanténba kerülsz és - asszem - 10 nap múlva szabadulhatsz, vagy ha mutatsz egy negatív tesztet.
2020. okt. 29. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A teszt oka?
2020. okt. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
3 nap és megkapod az eredmény adig nem hagyható el a lakást meg úgyis kapsz az ÁNTSZ től egy határozatot és abban benne lesz meddig lesz a karanténod meg akkor is ha negatív vagy,
2020. okt. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
#2: láz, nincs se szaglás se ízlelés
2020. okt. 30. 14:10
 5/7 anonim ***** válasza:
50%
Milyen segítség kéne? Kaját rendelhetsz a netrol.
2020. okt. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekem két nap múlva jött az eredmény, viszont most így a hétvége miatt neked lehet csak hétfőn készül el a teszt
2020. okt. 30. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
88%
Apósomnak 10 nap volt. Pozitív lett de mivel bejelentéstől számít , így le is telt a “karantén”. Elég hülyén van ez kitalálva ...
2020. nov. 6. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!